Celebrity

13. února 2022 05:55

Tajný dárek k narozeninám pro Romana Tomeše: Co dostal od manželky Míši?

Tajný dárek k narozeninám pro Romana Tomeše: Co dostal od manželky Míši?

Zpěvák a herec Roman Tomeš oslavil před pár dny své čtyřiatřicáté narozeniny. Dárek už od své manželky, herečky a zpěvačky Michaely Tomešové, dostal. Čím ho překvapila? A jaké má pocity z blížícího se konce oblíbeného seriálu Slunečná?

Roman Tomeš, známý jako Tony ze seriálu Slunečná, slaví narozeniny v únoru stejně jako jeho starší syn. Svůj věk ale neřeší, i když už není žádný puberťák. „Cítím se pořád na patnáct. Podle mě je ta duše konstantní a nestárne, takže je mi krásně,“ usmívá se spokojeně Roman, kterému ale k narozeninám můžete dát pouze bezlepkový dort.

Lepek přestal jíst ve svých dvaceti letech, kdy ho začaly trápit zdravotní problémy. Často mu bylo špatně, zvracel. Lékařské testy nakonec potvrdily celiakii. Jedná se o autoimunitní onemocnění způsobené nesnášenlivostí právě lepku. „Byla to pro mě veliká změna. Do té doby jsem byl zvyklý jíst hodně dortíčků, štrúdlů nebo pečiva,“ říká Tomeš, který se musel svých oblíbených laskomin v tradiční podobě vzdát.

Stravování a příprava pokrmů je tak pro něho o něco komplikovanější. Jak ale sám přiznává, je to hodně o zvyku. Jídlo si s sebou prostě vozí v krabičkách. A i když u plotny moc času netráví, vždy si pochutná. Jeho manželka, taktéž herečka a zpěvačka Michaela Tomešová, je totiž prý skvělá kuchařka. „Snaží se vařit co nejzdravěji, nejen kvůli nám, ale i dětem,“ chválí svou manželku Roman.

Roman Tomeš je z konce Slunečné smutný

Sympatický Tomeš je součástí megaúspěšného seriálu Slunečná, který se blíží do svého finále. V roli Tonyho se objevuje už od počátku a z konce Slunečné radost vůbec nemá. „Radši bych, aby to nikdy nekončilo. Ten seriál jsem miloval,“ přiznává smutně Roman, jemuž kromě jedinečných zkušeností přinesl i skvělé přátele.

Roman se také svěřil s tím, která scéna pro něho byla nejvíc emotivní. „Nejsilnější byla zřejmě ta poslední klapka, kdy jsme se se slzami v očích loučili s tímto projektem,“ netají se Tomeš a na rovinu říká, že se u posledního dílu Slunečné určitě dojme.

Do manželky Míši se opětovně zamilovává

Pláči se často neubrání, ani když sleduje na pódiu svou manželku Míšu, která se objeví třeba v novém seriálu televize Prima ZOO. „Jsem na ni vždycky strašně pyšný a většinou u toho brečím,“ sdílí své pocity fešný Tomeš. „A hlavně se do mojí ženy opětovně zamiluju,“ dodává.

Jejich láska jim jen vzkvétá. Michaela ho dokonce překvapila modrým skútrem, který mu darovala k jeho třicetinám. „Byl to velikánský dárek, který se Míše podařil,“ usmívá se Roman, který si pochvaluje i ten letošní dar, který mu k jeho narozeninám manželka už dala. „Byli jsme spolu na krásné tajné třídenní dovolené bez dětí v resortu na Sázavě,“ prozradil Roman, který má s krásnou herečkou syny Kristiána a Jonáše.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.