Exkluzivně: Nepovedená svatba a konec seriálu Slunečná! Kdo se na poslední klapce neubránil slzám?

Svatba Johna a Diany

Svatba Diany a Johna je velkou událostí nejen pro celou Slunečnou, ale i pro samotné herce a štáb oblíbeného seriálu. Tento natáčecí den byl totiž zároveň tím posledním. A tak si ženich s nevěstou i trochu zavzpomínali. Kdo se neubránil slzám? Podívejte se na exkluzivní video z natáčení!

V seriálu Slunečná se schyluje k další velké události – ke svatbě Diany a Johna. Celý obřad sice bude mít nečekanou dohru, pro herce to ale i tak byl krásný den. „Cítím se jako princezna. Myslím, že to každá žena chce aspoň jednou za život zažít. Kdybych se ještě někdy vdávala, tak takhle,“ rozplývá se představitelka Diany herečka Markéta Hrubešová nad svými seriálovými šaty a svatbou.

V roli Diany jsem se vyřádila, říká Hrubešová

Role Diany posunula Markétu Hrubešovou do negativně komického světla, pro herečku to byla premiéra. Většinou ji totiž divák mohl vidět spíše jako kladnou postavu nebo čistě zlou potvoru. „Je fakt, že to bylo úplně něco jiného, než jsem doposud hrála. Byla to role potvory, ale taková komická. Mně se tak stýskalo. Moc jsem si přála si zahrát, takhle se vyřádit, takže jsem fakt hrozně vděčná, že Diana přišla,“ prozrazuje Hrubešová s tím, že se jí po ní bude stýskat.

Znají se třicet let, ale nikdy nebyli partnery

Partnera a následně ženicha jí dělá herec Maroš Kramár, který v seriálu ztvárnil roli milionáře Johna. Ti dva se znají neuvěřitelných 30 let, ale až ve Slunečné si zahráli partnery. „Já si ji ještě pamatuji jako krásnou mladou holku a teď jsme se tady potkali a bylo to hezký. Vlastně jsme si tak zavzpomínali,“ prozradil Kramár. „Maroš měl dlouhý blonďatý vlasy – ale sluší ti to pořád,“ oplácí mu lichotky Hrubešová a na stvrzení opravdového přátelství se oba políbí.

Slzy štěstí i smutku zároveň – seriál Slunečná končí

Tento den byl ale zároveň i posledním natáčením celého seriálu Slunečná. Někdo to zvládl s radostí, jiní se neubránili slzám. „Slzy během klapky byly za Dianu a po klapce byly už za mě,“ přiznala Hrubešová. „Já už těch konců zažil strašně moc. Je pravda, že když jsem točil jeden z prvních filmů, jako sedmi- nebo osmiletý jsem doma brečel do postele. Teď už ale nebrečím. Přijde zase něco nového, život jde dál,“ bere s nadhledem poslední klapku Maroš Kramár. Na natáčení samozřejmě nechybělo společné foto a pořádný dort s motivy seriálu Slunečná. Nálada se tím tak aspoň na chvíli rozveselila. A vy se na celou svatbu podívejte už v úterý 25. ledna ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.