Seriály pro ženy

18. ledna 2022 20:20

Exkluzivní ukázka ze seriálu Slunečná: Zhatí Lída Dianě její svatbu?

Zdá se, že se Dianě (Markéta Hrubešová) skutečně podaří i přes všechny komplikace dostat Johna Linharta (Maroš Kramár) do chomoutu. Nečekanou komplikací pro ni bude Lída Vacková. Sledujte exkluzivní ukázku ze 156. epizody seriálu Slunečná, kterou můžete vidět už teď v iPrima Videopůjčovně.

Diana si přijde na koni. Přes všechny skandály a snahy okolí John neuposlechl rad svých blízkých a veselku se svou vyvolenou uspořádal. Aby byla pořádně velkolepá, rozhodne se zamluvit pro sebe celý zámek Hluboká. Tak tohle se Dianě bude zamlouvat!

Svatba bude na Slunečné!

Ani svatba a tučný obnos ale nezajistí to, že se nevyskytnou komplikace. Hluboká padne. Janek už předtím, ve snaze svatbě zabránit tím, že ji uspořádá na Slunečné, tuto možnost otci nabídne. John sice návrh zamítne, když ale Hluboká nevyjde, nakonec bude za Jankovu nabídku rád.

Pro Dianu bude toto překvapení velmi nepříjemné. Samozřejmě se bojí, aby ji na Slunečné někdo nepoznal a Johna nekonfrontoval s její minulostí. Když navíc zjistí, že oddávající nemá být nikdo jiný než Lída Vacková, rozhodne se jednat. Lídě nabídne za to, že zajistí, aby svatba skutečně proběhla, nemalý finanční obnos.

Jak se Lída zachová? To sledujte ve 156. epizodě seriálu Slunečná již nyní on-line v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek