Životní styl

23. prosince 2020 04:59

Petra Kloidová

Nejmladší syn zpočátku nechtěl náš rozvod přijmout, přiznává Maroš Kramár

Slovenský herec Maroš Kramár, představitel zámožného boháče Johna Linharta ze seriálu Slunečná, prožíval v době adventu velmi smutné, bolestné chvíle. Ve věku dvaadevadesáti let zemřel jeho milovaný otec Ján. „Byl to úžasný člověk. Nikdy na něj nezapomenu. V mém životě hrál obrovskou roli. Díky němu jsem se chtěl stát hercem jako byl on,“ popsal své pocity Maroš.

Přestože je od přírody optimistou i na něj je toho poslední dobou moc. Ale ruku na srdce, za něco si může i on sám. Po dvaceti letech se rozvedl se svou ženou, právničkou Natašou, se kterou mají tři děti. V pauze během natáčení jednoho zábavného pořadu na Slovensku způsobil skandál, když polechtal prstem na zadku maskérku, čímž se dopustil sexuálního obtěžování.

Testy na covid na denním pořádku

Práci na úspěšném seriálu Slunečná mu znepříjemňuje cesta ze Slovenska do Čech kvůli opatření proti šíření koronaviru. „Na jaře, den po mém posledním obrazu ve Slunečné se zavřela studia a já jel domů. Dceru jsem komplikovaně, přes několik států, dostával z Anglie, kde studuje neurovědu na univerzitě v Brightonu, a pak už se zavřely hranice. Když se rozvolňovalo, tak nastal další problém. Pokud jsem jel do Česka, musel jsem mít testy. Když jsem jel zpátky, tak další. A teď se situace zase opakuje,“ povzdechl si herec.

MAROŠ KRAMÁR ZVE DO BYTU CIZÍ LIDI. HEREC V PANDEMII PRACUJE Z DOMOVA

Za tu dobu absolvoval testů na Covid nepočítaně. „Co se dá dělat. Doba je jaká je. Nedá se nic dělat. Člověk nemůže absolutně nic plánovat. Pokud bych byl mladší, asi bych to snášel ještě hůře. Teď už si říkám, že je v mém věku čas pomalu si zvykat na důchod. Moje představa byla, že dožiji někde v teplých krajích u oceánu. Ale i můj baráček, který jsem si nechal postavit vedle Bratislavy, přímo u krásně průzračného jezírka, má něco do sebe. Mám do něj přístup přímo z terasy. Musím říct, že pohled na vodu je skutečně uklidňující,“ prozradil Kramár.

Rozchod po dvaceti letech s právničkou

Rozchod s manželkou ho mrzí už kvůli dětem. Jiná možnost prý ale nebyla. „Nejmladší Marko to původně nechtěl přijmout. Když mi říkal, že mu vždycky bylo líto spolužáků, které mají rozvedené rodiče, zabolelo to... Naše starší děti už to přešly normálně. I oni vidí, že jsme se rozešli úplně v klidu a v dobrém. Jako rodina jsme spolu každou chvilku. Řekl bych, že je náš vztah se ženou teď ještě lepší,“ uvedl herec, který se přitom původně nikdy ženit nechtěl.

„Odjakživa jsem měl rád svobodu a chtěl jsem si ji zachovat co nejdéle a co největší. Manželství je v podstatě jen papír. Té instituci dodnes nerozumím. Mělo by to být takové s.r.o. na deset let, s tím, že po té době bez jakéhokoliv důvodu by se ti dva mohlo rozejít, nebo v případě, pokud by jim to spolu fungovalo, prodloužit. A ne, aby to končilo tak, že u soudu se musí vysvětlovat důvody, proč už spolu ti dva nespí, nebo proč spolu nemluví... To mi přijde nesmyslné,“ míní Kramár.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.