zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Maroš Kramár. Hvězda Slunečné si zve cizí lidi do bytu. Herec pracuje z domova

Jan Linhart st. (Maroš Kramár) - Slunečná
Autor: FTV Prima/ Slunečná Jan Linhart st. (Maroš Kramár) - Slunečná
David Laštovka , Vydáno: 14.08.2020
Slovenský idol a představitel Jana Linharta staršího v seriálu Slunečná Maroš Kramár si vymyslel originální job, který ho velmi slušně živí. Ve svém staromládeneckém bytě v centru Bratislavy pořádá bytové divadlo.

reklama

Na rozdíl od svých kolegů, kteří mívají angažmá v divadlech, on ho pro diváky hraje přímo doma ve svém staromládeneckém půdním bytě v památkově chráněném činžovním domě v centru Bratislavy.

„Kapacita je třicet míst a sjíždějí se tam lidé nejen z celého Slovenska, ale i z Čech. Vstupenky jsou sice trochu dražší, ale má to své kouzlo a je to hodně osobní. Začátek je vždycky v šest hodin. Každému hostu jdu otevřít, provedu ho celým bytem, pak ho posadím ke stolu, kde je připraven raut a pití. Zhruba hodinku takhle posedíme, pak odehraji představení a vrátíme se zpátky ke stolování, u něhož všichni společně popovídáme. Celé to trvá čtyři hodiny. V deset se pak kvůli nočnímu klidu musíme rozloučit. Navíc mám sousedku, které se to moc nelíbí, takže déle, i když bychom sebevíc chtěli, to opravdu nejde,“ prozradil nám s úsměvem herec, kterého pravidelně můžete sledovat v televizním hitu Slunečná po boku herců jako je Marek Lambora, Eva Burešová nebo Bára Jánová.

Eva Holubová a Maroš Kramár v seriálu Slunečná
Autor: FTV Prima/ Slunečná Eva Holubová a Maroš Kramár v seriálu Slunečná

Divadelní večírek u Maroše Kramára

Sám tomu říká divadelní večírek u Maroše Kramára. „Velmi mě těší zájem lidí. Před šesti lety jsme měli premiéru hry Tajemná variace a od té doby už jsme sehráli více než sto představení,“ dodal.

Nápad hrát divadlo doma, vznikl spontánně. „Zrodilo se to ale úplnou náhodou. Oslovil mě ukrajinský režisér Valentin Kozmenko-Delinde, jestli bychom nechtěli uvést zmíněnou hru. Ubytoval jsem ho ve svém bytě a vzpomněl si na Vlastu Chramostovou a její bytové divadlo. Můj kvartýr navíc přesně splňoval příbytek hrdiny, o kterém hra vypráví. Všechno do sebe krásně zapadalo. Jsem moc rád, že se to povedlo. A nebudu zastírat, je to pro mě i jisté pohodlí. Splnil se mi sen. Dohraji a nemusím se nikam dál trmácet, jsem doma,“ uvedl spokojeně Maroš Kramár. 

Na něj a jeho kolegy v seriálu Slunečná můžete koukat i během televizních prázdnin! Můžete sledovat exkluzivní on-line předpremiéry seriálu Slunečné bez reklam v iPrima Videopůjčovně.

Jak se vyjádřila Bára Jánová ke kauze sexuálního obtěžování?

Sylva Popelková ze seriálu Slunečná chce Slunečnou prodat

Bára Jánová ze seriálu Slunečná: I jako mrcha je Sylva oblíbená, s negativními reakcemi se zatím nesetkávám

Hana Krampolová a Jiří Krampol

Poslední rozhovor Hany Krampolové: Snad už jsem si tu smůlu vybrala

Upřímná zpověď Dominiky Gottové o vztahu s Timem, alkoholu i majetkovém vyrovnání

Zpověď Dominiky Gottové o vztahu s Timem, alkoholu i majetkovém vyrovnání: V dědictví se šťourat nehodlám

reklama

Související témata: Slunečná , Maroš Kramár , Slunečná , herci Slunečná , seriál slunečná online , slunečná předpremiéry

reklama

Přečtěte si také

reklama