Životní styl

14. července 2020 06:40

Petra Kloidová

Zpověď Dominiky Gottové o vztahu s Timem, alkoholu i majetkovém vyrovnání: V dědictví se šťourat nehodlám

Legendární zpěvák Karel Gott by dnes oslavil 81. narozeniny. Zapálit svíčku na hrob půjde i jeho prvorozená dcera Dominika. „Stále nemůžu uvěřit tomu, že už není mezi námi. Myslím na něj každý den. Moc mi chybí,“ svěřila se nám se slzami v očích.

Právě ona se po jeho smrti stala terčem bulváru a plnila titulní stránky novin a časopisů. „Zpětně beru jako velkou chybu, že jsem s novináři komunikovala. Většinu mých výroků překroutili a psali o mě totální nesmysly. Moje sestra Lucka se od nich drží stranou a má klid. Ivana (Gottová, vdova - pozn.red) rovněž. Rozhodla jsem se, že se zachovám stejně. Už se s nimi bavit nebudu. Doufám, že i mě už také konečně nechají být. Už jsem z toho opravdu unavená,“ prohlásila Dominika.

Nejvíce se probíraly její vypjaté vztahy s manželem, finským muzikantem Timo Tolkkim. Některé sdělovací prostředky si z toho udělaly seriál na pokračování.

Problematický vztah s manželem Timem se zlepšuje

Nedávno za mnou přiletěl do Prahy, zašli jsme na večeři, příjemně jsme popovídali. Možná, že stále věří, že se k němu vrátím, ale já jsem napevno rozhodnutá. Na rozvodu trvám. Bohužel se to stále vleče. Ale ráda bych, aby z nás zůstali přátelé. Prožili jsme spolu sice hodně zlého, ale také toho hezkého,“ přiblížila zpěvákova dcera. Na novou známost se ještě necítí. „Uvidíme, co přijde. Nechávám to osudu. Teď jsem sama a docela mi to vyhovuje,“ dodala.

CO PROZRADILA DOMINIKA GOTTOVÁ O VZTAHU PŘED PŮL ROKEM?

Na paškál si ji média vzala i ohledně její závislosti na alkoholu a lécích. „V té době jsem procházela složitým životním obdobím. Ale našla jsem v sobě vůli a odhodlání, že to dám. Do léčebny jsem nemusela, přestala jsem sama od sebe. Vše mám teď pod kontrolou. Když mám volno, občas si na pivko, jako asi každý člověk, s přáteli zajdu. Většina času ale trávím v práci, v restauraci, kde jsem zaměstnaná,“ prohlásila Dominika.

Majetkové vyrovnání je uzavřenou záležitostí

Na téma majetkového vyrovnání po svém slavném otci se příliš bavit nechtěla. Jak ale naznačila, je to pro ni již uzavřená záležitost, ve které se dál šťourat nehodlá. V době, kdy ještě Karel Gott žil, měla od něj dostat šest milionů korun za to, že se zřekne dědického práva. „V životě mi pomohl mockrát. Když jsme třeba několik měsíců měli s Timem finanční krizi, táta nás podporoval... Vždycky se ke mně choval úžasně. Ještě loni v červnu mi dal k narozeninám velmi štědrý dárek. Jsem mu za všechno moc vděčná,“ prozradila.

Co jí dnes přidělává starosti, je zdravotní stav její pětaosmdesátileté maminky Antonie, která žije v domově seniorů v pražských Vysočanech. „Paměť má stále úžasnou, ale špatně chodí, má problémy se srdíčkem a tlakem. Jsem ráda, že jsem si mohla pořídit v Praze byt a mám ji teď nablízku. Navštěvuji jí pravidelně,“ uvedla Dominika, která věří, že přes to všechno, co se o ní za poslední rok napsalo, by na ni její tatínek byl pyšný. „Určitě by měl radost z toho, že jsem se odpoutala od vztahu s Timem. Když viděl, jak to mezi námi je, dal mi najevo, že bych od toho měla jít. A rozhodně by uvítal, že jsem se vrátila zpátky domů, našla si práci a postavila se na vlastní nohy. Je mi strašně moc líto, že už se toho nedožil,“ uzavřela Dominika Gottová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.