Poslední rozhovor Hany Krampolové: Snad už jsem si tu smůlu vybrala

Zhruba před deseti dny jsem se s manželkou herce Jiřího Krampola potkal poblíž Staroměstského náměstí v Praze. Vzhledem k tomu, že jsme se znali, dali jsme se do řeči. Hana vypadala skvěle, byla usměvavá a v pohodě. Nic nenasvědčovalo tomu, co se blíží...

Jak se vám daří?

Teď už je to dobrý, jsem ráda, že jsem konečně doma. V srpnu pojedeme s Jiříčkem na dovolenou po Čechách, tak se těším.

Po zdravotní stránce je vše v pořádku?

Snad jsem si tu smůlu vybrala. Ty poslední tři, čtyři roky nestály za nic a byly strašné. Měla jsem několik zlomenin, když už to vypadalo, že to bude dobrý, přišla další… Byla jsem zavřená doma, trpěla bolestí. Na noc jsem si musela brát prášky, protože jinak bych neusnula. Pak nastaly další zdravotní problémy. Pořád něco. Přestávala jsem mít chuť do života. Teď už mě čeká snad poslední zákrok, kdy mi z kotníku, který jsem si před lety zlomila, vyndají železa. To by měli provést za jeden den. Pak už jenom ty rehabilitace.

Podívejte se na jednu z posledních reportáží s Hanou Krampolovou:

Co pak plánujete dělat?

Budu jezdit s Jiříčkem po akcích, vezmeme si našeho pejska, který je teď na hlídání. Budeme s ním chodit na procházky a užívat si zase života.

Ještě kouříte, nebo jste s tím přestala?

Kouřím už jenom ty elektronické cigarety. Tři denně. Mám to i povolené od doktorů a dodržuji to. Oni mi sami řekli, že kdybych přestala s kouřením naráz, že by to nebylo dobré. To tělo už je na to za ta léta navyklé. A už si ani víno nebo pivo nedávám. Piju jen nealko a je mi fajn.

To z vás musí mít manžel Jiří radost…

Jo, má... On je zlatej. Řekli jsme si, že si teď vynahradíme ten čas, co jsme spolu zameškali, když jsem byla v nemocnici.

  • V pondělí vpodvečer nečekaně zemřela Hanka Krampolová (✝59). Příčinou smrti byl zřejmě prasklý vřed a krvácení. Hanka Krampolová pracovala jako učitelka a zástupkyně ředitele ve školce. Když poznala herce a baviče Jiřího Krampola, odešla za ním do divadla, kde se živila jako uvaděčka a prodavačka. Posléze se stala jeho tvrtou manželkou. Objevila se v komedii Víta Olmera Waterloo po česku (2002), v níž kromě jejího chotě hráli Eva Holubová, Emília Vášáryová, Jana Paulová nebo Jan Kraus. V posledních čtyřech letech ji trápily vleklé zdravotní prolémy.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.