zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Eva Holubová ze Slunečné: Jak se z herečky stala influencerka se 170 000 sledujícími

Eva Holubová oslavila v seriálu Slunečná narozeniny
Autor: FTV Prima/ Slunečná Eva Holubová oslavila v seriálu Slunečná narozeniny
David Laštovka , Vydáno: 18.08.2020
Z charismatické herečky Evy Holubové se prakticky přes noc stala influencerka. Jak šedesátiletou herečku ze seriálu Slunečná začaly bavit sociální sítě a proč se na ně vrhla?

reklama

Na rozdíl od svých hereckých vrstevnic, pro které jsou sociální sítě tak trochu tabu, jednašedesátiletá Eva Holubová se v nich doslova zhlédla. Například na Instagramu má téměř 200 000 sledujících fanoušků, s kterými pravidelně komunikuje, svěřuje se s tím, co ji zrovna trápí a pravidelně přidává fotky ze svého soukromí.

„U mě to začalo s Facebookem. Točila jsem nějaký film a všimla si, že přes něj produkce všechno sdílí. Tak jsem si řekla, že to zkusím také. Naučila jsem se to, založila svoji oficiální stránku a zalíbilo se mi to. K tomu pak přidala Instagram. Někdo to bere jako zlo, já mám k tomu pozitivní vztah. Baví mě to. Hraji po celé republice, hodně cestuji, takže si tím krátím čas. Knihy číst v autě nemůžu, protože je mi blbě,“ prozradila svérázná herečka, kterou můžete sledovat v seriálu Slunečná po boku herců jako je Marek Lambora, Eva BurešováBára Jánová nebo Maroš Kramár, jenž momentálně zve diváky k sobě domů.

Eva Holubová a Marek Lambora v seriálu Slunečná
Autor: FTV Prima/ Slunečná Eva Holubová a Marek Lambora v seriálu Slunečná

Evu Holubovou sledují na sociálních sítích hlavně ženy

Na jejích internetových skupinách převažují ženy. „Poznala jsem tam spoustu zajímavých lidí, včetně mladých, třeba maminek na mateřských, které mě inspirovaly v oblasti ekologie. Bavíme se úplně o všem. Probíráme život, chlapy, politiku, stárnutí... Ta lidská pospolitost je úžasná. S řadou z nich se i osobně stýkám. Když třeba přijedu hrát do města, kde bydlí, tak se sejdeme a bývají to moc milá a příjemná setkání,“ přiblížila herečka. 

Sociálním sítím prý ale nepropadla natolik, že by se na nich stala závislá. „Rozhodně tam nejsem od rána do noci, to fakt ne. Jsou dny, kdy mě internet nebaví, takže tam nejsem vůbec. Ale ráda se k tomu vracím a jsem ráda, že to mám. Může vás to pohltit, ale také obohatit. Záleží jen na vás,“ dodala Eva Holubová, kterou diváci TV Prima mohou pravidelně vídat v oblíbeném seriálu Slunečná, kde představuje postavu Hany Schwartzmullerové.

Na něj a jeho kolegy v seriálu Slunečná můžete koukat i během televizních prázdnin! Můžete sledovat exkluzivní on-line předpremiéry seriálu Slunečné bez reklam v iPrima Videopůjčovně.

Jak se vyjádřila Bára Jánová ke kauze sexuálního obtěžování?

Sylva Popelková ze seriálu Slunečná chce Slunečnou prodat

Bára Jánová ze seriálu Slunečná: I jako mrcha je Sylva oblíbená, s negativními reakcemi se zatím nesetkávám

Hana Krampolová a Jiří Krampol

Poslední rozhovor Hany Krampolové: Snad už jsem si tu smůlu vybrala

Upřímná zpověď Dominiky Gottové o vztahu s Timem, alkoholu i majetkovém vyrovnání

Zpověď Dominiky Gottové o vztahu s Timem, alkoholu i majetkovém vyrovnání: V dědictví se šťourat nehodlám

reklama

Související témata: Slunečná , Maroš Kramár , Slunečná , herci Slunečná , Eva Holubová , seriál slunečná online , slunečná předpremiéry

reklama

Přečtěte si také

reklama