Eva Holubová ze Slunečné: Jak se z herečky stala influencerka se 170 000 sledujícími

Z charismatické herečky Evy Holubové se prakticky přes noc stala influencerka. Jak šedesátiletou herečku ze seriálu Slunečná začaly bavit sociální sítě a proč se na ně vrhla?

Na rozdíl od svých hereckých vrstevnic, pro které jsou sociální sítě tak trochu tabu, jednašedesátiletá Eva Holubová se v nich doslova zhlédla. Například na Instagramu má téměř 200 000 sledujících fanoušků, s kterými pravidelně komunikuje, svěřuje se s tím, co ji zrovna trápí a pravidelně přidává fotky ze svého soukromí.

„U mě to začalo s Facebookem. Točila jsem nějaký film a všimla si, že přes něj produkce všechno sdílí. Tak jsem si řekla, že to zkusím také. Naučila jsem se to, založila svoji oficiální stránku a zalíbilo se mi to. K tomu pak přidala Instagram. Někdo to bere jako zlo, já mám k tomu pozitivní vztah. Baví mě to. Hraji po celé republice, hodně cestuji, takže si tím krátím čas. Knihy číst v autě nemůžu, protože je mi blbě,“ prozradila svérázná herečka, kterou můžete sledovat v seriálu Slunečná po boku herců jako je Marek Lambora, Eva Burešová, Bára Jánová nebo Maroš Kramár, jenž momentálně zve diváky k sobě domů.

Evu Holubovou sledují na sociálních sítích hlavně ženy

Na jejích internetových skupinách převažují ženy. „Poznala jsem tam spoustu zajímavých lidí, včetně mladých, třeba maminek na mateřských, které mě inspirovaly v oblasti ekologie. Bavíme se úplně o všem. Probíráme život, chlapy, politiku, stárnutí... Ta lidská pospolitost je úžasná. S řadou z nich se i osobně stýkám. Když třeba přijedu hrát do města, kde bydlí, tak se sejdeme a bývají to moc milá a příjemná setkání,“ přiblížila herečka.

Sociálním sítím prý ale nepropadla natolik, že by se na nich stala závislá. „Rozhodně tam nejsem od rána do noci, to fakt ne. Jsou dny, kdy mě internet nebaví, takže tam nejsem vůbec. Ale ráda se k tomu vracím a jsem ráda, že to mám. Může vás to pohltit, ale také obohatit. Záleží jen na vás,“ dodala Eva Holubová, kterou diváci TV Prima mohou pravidelně vídat v oblíbeném seriálu Slunečná, kde představuje postavu Hany Schwartzmullerové.

Na něj a jeho kolegy v seriálu Slunečná můžete koukat i během televizních prázdnin! Můžete sledovat exkluzivní on-line předpremiéry seriálu Slunečné bez reklam v iPrima Videopůjčovně.

Jak se vyjádřila Bára Jánová ke kauze sexuálního obtěžování?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.