Seriály a filmy

18. dubna 2021 05:58

Při natáčení seriálu Slunečná je veselo. Sledujte nepovedené klapky a vtipné momentky

Slunečná: Nepovedené klapky (Tom na vozíku)

Na obrazovky se po déle než roce řítí jubilejní stá epizoda seriálu Slunečná. I když v televizi působí Slunečná často seriózně, přímo na place není mnohdy nouze o zábavu. Podívejte se na ty nejvtipnější nepovedené klapky z natáčení Slunečné a prohlédněte si fotogalerii vtipných momentů Evy Burešové alias Týny.

Na Slunečné se v poslední době řeší zdravotní stav Toma (Filip Blažek), který se po pádu ze střechy ocitl na vozíčku. Jakub (Jan Dolanský) pro něj sestavil speciální hrazdu, na které má Tom posilovat a obnovovat cit v nohách. Jak je ale vidět ve videu ze zákulisí, občas je pro Filipa Blažka poměrně zapeklité připravit se správně na scénu. Přece jen, kolečkové křeslo ještě zcela dokonale neovládá...

Když v seriálu Slunečná dojde rum

Dalším velkým tématem Slunečné je převzetí starostovského úřadu Romanem Maxou. Za Lídou Vackovou (Dana Batulková) proto přicházejí místní s děsivými zkazkami. Maxa jim chce zdražit vodu. Nebo rum?

V kulisách Vackovic rodinného domu je vůbec veselo. Franta Vacek (Ondřej Pavelka) se snaží Kratinovým (David Prachař a Tereza Brodská) a své manželce Lídě vysvětlit, jak se má situace s jejich snachou Sylvou, jen to bohužel není po dlouhém natáčecím vždy snadné.

Posuďte to v tomto videu ze zákulisí:

Také v kulisách rodinného pivovaru Vackových bývají natáčecí dny občas dlouhé...

I Eva Burešová má za sebou přes rok a půl natáčení. Se svou seriálovou Týnou je Eva už srostlá – dýchá za ni i s ní. Z kolegů se pomalu stává rodina a o vtipné momenty za kamerou není nouze. Co všechno se odehraje, než se zapnou kamery a spustí se ostrá?

Podívejte se na to ve fotogalerii: