Celebrity

18. května 2021 05:35

Zuzana Schneidewind

Míša Tomešová oslavila třicítku na urgentu a neubránila se slzám. Proč nemá ráda dárky?

Michaela Tomešová slaví 30. narozeniny

Přestože je herečka a oblíbená tvář seriálu Sestřičky Michaela Tomešová čerstvou třicítkou, cítí se, a vlastně i vypadá na patnáct. Jak a s kým krásné třicáté narozeniny oslavila?

Pondělní kulatiny oslavila sympatická herečka pracovním maratonem, který zahájila časně ráno divadelní zkouškou, pokračovala přejezdem na natáčení seriálu Sestřičky a završila ho dabingem. V ateliérech seriálu Sestřičky ji čekalo milé překvapení!

„Narozeniny jsem opravdu oslavila prací, což je ten největší dar, protože moje práce je lepší než tvoje dovolená, jak my teď říkáme,“ říká s úsměvem Michaela Tomešová, které byste její věk rozhodně nehádali a i herečka se s ním jen neochotně smiřuje. „Mám pocit, že už je mi patnáct let patnáct. Ve mně se vůbec nic neposunulo a nezměnilo. Pořád si uchovávám takové svoje vnitřní dítě. A ráda bych si ho zachovala i nadále. Cítím se skvěle, dnes jsou na mě všichni hodní,“ řekla během natáčení seriálu Sestřičky, kde se dočkala první narozeninové oslavičky.

Stylové sfouknutí dortu

Popřát milé Míše ke kulatinám přišli kolegové Martin Preiss, Natálie Halouzková a Petr Konáš a s gratulací samozřejmě nechyběl ani štáb. Dort a květinu Míša převzala z rukou režiséra Lukáše Buchara sice v krásných šatech, zato pořádně rozcuchaná – tak jak jí to na daný den nařídil seriálový scénář. Narozeninové svíčky sfoukla za pomoci ambuvaku (ruční dýchací přístroj, který se používá při kříšení nedýchajícího pacienta, pozn. red.).

Dárek od manžela i od malých synů

Větší rodinná oslava herečku ale teprve čeká. „Oslavu plánuju na víkend u nás na zahradě, protože konečně můžeme. Oslavíme nejenom moje narozeniny, ale i to, že se můžeme konečně potkat,“ svěřila se Michaela, která si přála nemateriální dárky. „Nemám ráda dárky, protože mám pocit, že mám úplně všechno na světě. Chtěla jsem zážitky a emoční dárky, dobrodružné, kulturní. Manžel mi zařídil týdenní krásnou dovolenou jenom pro nás dva, a dokonce i zařídil hlídání pro syny, což je asi ten nejkrásnější dárek. Od synů jsem dostala nádherné obrázky, které dělali s babičkou. Můj syn mi namaloval sluníčko s rouškou,“ prozradila herečka.

A co by si Michaela přála do dalších let? „Já právě mám, co jsem kdy v životě chtěla a jsem za to hrozně vděčná. A jsem ráda, že jsem to stihla do těch třiceti, a když se to takhle řekne, tak je to neuvěřitelný a jsem strašně dojatá,“ rozplakala se při narozeninovém rozhovoru pro primácký pořad SHOWTIME.

Čtěte také: V březnu šlo Michaele Tomešové o život. Seriálová sestřička sama skončila v nemocnici.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.