Seriály a filmy

24. června 2021 06:30

Roman Tomeš ze seriálu Slunečná se oženil. Sledujte exkluzivní video a fotografie!

Scenáristé si pro Romana Tomeše chystali překvapení pěkně dlouho. Nevěstu, o které do poslední chvíle neměl ani tušení. A najednou už stál před oltářem s těhotnou Šárkou a říkal zamilovaně ANO. Mrkněte se na to na Primě ve čtvrtek ve 20:15.

O tom, že i Tony se dočká svého rodinného štěstí, nebyl jeho představitel Roman Tomeš dlouhou dobu přesvědčen. Až do okamžiku, kdy si ve scénáři přečetl, že má přítelkyni a bude svatba. „Měl jsem radost, ale přiznám se, že mě to překvapilo, když jsem si to ve scénáři přečetl. Nikdo mi to neřekl a najednou, zničehonic, se tam objevila Tonyho holka, Šárka Božková,“ přiznává bez rozpaků Roman Tomeš, který hned nato zažil i druhé překvapení. „Čekáme se Šárkou miminko, víc toho prozradit nemůžu. Popravdě, tak daleko do scénáře ani nevidím.“

Podívejte se na svatební scénu ze seriálu Slunečná:

Se svou seriálovou ženou se do té doby Roman nikdy neviděl a chtěl se nechat překvapit až do poslední chvíle, ale to mu nakonec překazila jeho žena Michaela Tomešová. „Když se mě Míša začala vyptávat, kdo mi tu ženu ve Slunečné bude hrát, tak mě to nahlodalo a do Googlu jsem zadal jméno Lucie Vopatová,“ usmívá se seriálový Tony. „Musím říct, že když jsme se s Luckou na place seznámili, tak jsme si padli do noty, je moc fajn.“

A jak nakonec vůbec celá seriálová veselka dopadla? „Točili jsme jen přípravy – a pak až svatební hostinu. Bylo to tak rychlé, na place bylo hodně lidí, tak jsme se museli soustředit, aby všechno klaplo a nic se nepokazilo. Samozřejmě, že si v té chvíli taky vzpomenete na svou skutečnou svatbu. Měli jsme ji s Míšou před pěti lety a já ani den nezalitoval, že jsem to ANO řekl,“ přiznává s dojetím Roman Tomeš.

Na svatební epizodu Slunečné se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.