Seriály a filmy

24. června 2021 05:59

Zazvonil zvonec a lásky je konec. Proč se Janek rozejde s těhotnou Týnou?

Slunečná (117) - upoutávka

Janek se rozchází s Týnou, která je těhotná. Proč proboha? To se dozvíte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

V Solange to konečně začalo vypadat trochu normálně, ale kdepak. Albánský mafián Predrag začíná prověřovat, jak to bylo se smrtí jeho bratra Bamira a kdo je za ni zodpovědný. Janek je sice přesvědčený o tom, že on i všichni v Solange jsou v bezpečí, protože oni přece s Bamirovou smrtí nemají nic společného.

Jenže John Linhart dobře ví a z minulosti si pamatuje, čeho je albánská mafie schopná a je mu jasné, že je v ohrožení nejen on a Janek, ale také Denisa, stejně jako Týna. Rozhodne se proto všechny ženy Linhartových životů „uklidit“ do bezpečí do Karibiku. Denisa s tím nemá problém, jenže Týna, to je jiná. Janek bude muset vymyslet jiný způsob, jak dostat Týnu do bezpečí. Bohužel si vybere ten nejnevhodnější způsob.

Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

Na základě tohoto podivně chladného, racionálního rozhodnutí, se bohužel Janek nedozví nejzásadnější informaci, kterou mu Týna chtěla sdělit – tedy, že spolu čekají miminko…

Lídě Vackové dochází trpělivost s Dianou. Předpokládá, že její city ke Zdeňkovi rozhodně nejsou takové, jak prezentuje. Navíc ji štve, že se Diana tváří jako největší hospodyňka, a tím sklízí úspěch u všech z rodiny, snad kromě Franty. Zdá se ale, že v tomto ohledu je Diana upřímná…

Podívejte se, jak si to s Lídou vyříká:

Na Slunečné se chystá velká sláva – Tony a jeho Šárka budou mít svatbu. Tony ale na svatbě nechce utratit majlant, chce ji proto udělat malinkou, komorní. To ale odmítají dopustit všichni jeho přátelé ze statku. Nejenže se Tonymu na svatbu tak trochu složí, ale dokonce mu pomohou vyřešit i jeden velmi palčivý problém.

Sledujte krásnou svatbu na videu:

Na 117. epizodu seriálu Slunečná, kde se toho odehraje spousta přelomového, se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě. Nebo Slunečnou sledujte on-line v iPrima Videopůjčovně dříve než v televizi.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.