Denní horoskop ŠTÍRA na 10. 6. 2023

Štír 10. 6. 2023

Bojovat či nebojovat je možná otázka dne, Štíři. Vaše citlivá, ženská stránka pravděpodobně říká jedno, zatímco vaše mužská, bojovná stránka říká něco jiného. Klíčem k úspěchu je nejednat v žádné situaci ukvapeně. Ujistěte se, že vycházíte z neutrální platformy, místo abyste reagovali z bodu agrese vyvolané někým jiným.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nebojte se, pokud se cítíte mnohem sentimentálněji než obvykle; pravděpodobně je to způsobeno současnými planetárními energiemi. Pokud již máte trvalý vztah, využijte této skvělé příležitosti k oslavě vaší dosavadní společné cesty a k ještě hlubšímu závazku do budoucna. Pokud hledáte lásku, zkuste se zapojit do něčeho, co souvisí s uměním.

Práce

Vaše produktivita dnes prudce vzroste a překvapí to i vás. Tajemství vašeho úspěchu spočívá v tom, že se nenecháte rozptylovat vtipnými e-maily, sociálními sítěmi nebo zprávami od přátel. Nedovolte, aby se nevinná konverzace změnila ve dvouhodinové odvádění pozornosti od práce.

Peníze

Astrální aktivita se v tomto týdnu odehrává ve vašem sektoru kariéry a autority. Vesmír vás žádá, abyste se více zaměřili na pokrok v této oblasti. Nestačí ponechat svůj pracovní život náhodě. Naopak, pečlivé kroky směřující ke konkrétnímu kariérnímu cíli přinesou nejlepší výsledky a největší odměnu.

Zdraví

Jste zvídavá a bystrá osobnost, proto se snažte tyto vlastnosti využít a uplatnit je ve svém jídelníčku v tomto měsíci. Během několika následujících měsíců se budete muset zaměřit na své tělesné systémy a pečlivě s nimi zacházet. Dostupné produkty se budou měnit – zajímáte se o to, co je k dispozici a kde to můžete získat? Cena bioproduktů je o něco vyšší  zajímá vás, proč a zda se vám to vyplatí? Začněte se informovat o těchto a dalších otázkách souvisejících se stravováním.

Přečtěte si také