Denní horoskop ŠTÍRA na 7. 6. 2023

Štír 7. 6. 2023

Štíři, nebuďte překvapeni, pokud některé vaše představy a sny budou podrobeny zkoušce tvrdou silou, která se dotkne pravdy. Lidé mohou být mimořádně vášniví a na většinu z nich neudělají nereálné plány dojem. Můžete zkusit svůj obvyklý přístup, kdy se prostě rovnou vrhnete do realizace svých plánů, ale lepším přístupem by mohlo být nejprve přemýšlet a být strategičtější.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současné astrální energie mohou naznačovat, že někdo, o kom jste si mysleli, že s vámi má zvláštní vztah nebo alespoň hlubší porozumění, možná není takový, jak jste si mysleli. Pokud jste k němu měli nějaké romantické sklony, pak je to možná právě teď požehnáním, protože máte šanci vidět, že pro vás oba může být lepší, když se nebudete dále zaplétat.

Práce

Dnes máte dobré předpoklady k tomu, abyste učinili zásadní kroky v oblasti své kariéry. Zjistíte, že lidé kolem vás vaše sny mimořádně podporují, a tak neváhejte snít ve velkém. Uspějete v tom, do čeho se pustíte.

Peníze

Astrální aktivita se v tomto týdnu odehrává ve vašem sektoru kariéry a autority. Vesmír vás žádá, abyste se více zaměřili na pokrok v této oblasti. Nestačí ponechat svůj pracovní život náhodě. Naopak, pečlivé kroky směřující ke konkrétnímu kariérnímu cíli přinesou nejlepší výsledky a největší odměnu.

Zdraví

Možná se dnes zapojíte do hlubokého rozhovoru. Je zde prostor pro neobvyklé vyjádření  možná humorné nebo jinak překvapivé. Je důležité zůstat při zemi a létat pod radarem, abyste se nedostali do záplavy. Zůstaňte v souladu se svým tělem, protože můžete pociťovat neobvyklý hlad nebo toužit po nějaké neobvyklé chuti či koření. Řiďte se svými instinkty a uspokojujte se, objevujte nové. Také se dnes večer snažte být brzy v posteli. Vaše tělo ocení odpočinek navíc.

Přečtěte si také