Celebrity

14. února 2023 17:30

Vanesa Havlíková

Milan Peroutka se dlouho bál dospělosti. Jsem trošku zabržděný, přiznal

Milan Peroutka (32) je český herec, moderátor a zpěvák. Během rozhovoru u Honzy Dědka se rozpovídal o tom, jak probíhalo jeho dospívání a prozradil také, jak bojuje s trémou i čeho ve své hudební kariéře lituje a dnes by to už neudělal.

Milan Peroutka je synem spisovatelky Ivany Peroutkové a bubeníka Milana Peroutky staršího. Už od útlého dětství navštěvoval dramatické kroužky a účastnil se různých divadelních přehlídek.

„Ve třinácti nebo čtrnácti letech jsem měl krizi. Maminka vzpomíná, že jsem seděl celý den doma v křesle a uvažoval nad smyslem života a bytí. Nebyl jsem ten puberťák, který chodil potají kouřit cigarety, aby si připadal dospělejší. Měl jsem to naopak. Bál jsem se dospělosti,“ prozradil na úvod.

Přestože měl s herectvím zkušenosti již od dětství, tréma ho doprovázela dlouhou dobu a trvalo mu, než se jí zbavil. „Vsázel jsem na to, že až mi bude osmnáct, nebudu se bát. Jinými slovy jsem trošku zabržděný. V osmnácti mi došlo, že teda trému mám, a přihlásil jsem se na zpívání. Přitom jsem předtím mámu prosil a brečel, že nechci chodit do sboru,“ vzpomíná na svoji pubertu Milan Peroutka.

Nedávno se ale odbrzdil, když natočil videoklip, ve kterém se svlékl do naha. Dodnes toho lituje, ale z úplně jiného důvodu, než byste možná čekali.

Mohlo by vás zajímat: Milan Peroutka přišel o kanál na YouTube. V novém klipu je v poutech a od krve

„Mám na to hořkosladké vzpomínky. Jsem rád, že ho mám, ale smazali mi YouTube a mám pocit, že to bylo kvůli tomu klipu. Takže to za to asi nestálo. Odvolal jsem se několikrát, nyní už se ale neodvolávám. Teď budu s novým videoklipem zakládat nový kanál. Po této zkušenosti budu už ve všech klipech oblečený,“ slibuje Peroutka. Celý rozhovor sledujte v 7 pádech Honzy Dědka dnes ve 21.35 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.