Celebrity

21. února 2022 06:01

Žaneta Dernerová

Milan Peroutka přišel o kanál na YouTube. V novém klipu je v poutech a od krve

Máme rádi Česko XI (2) – Inženýr Peroutka

Miláček dívek a žen Milan Peroutka truchlí. Jeho účet na YouTube mu společnost bez varování smazala. Osm let na něj nahrával videa a nyní je ze dne na den všechno pryč. Důvodem je zřejmě videoklip k úspěšné písni.

Zpěvák Milan Peroutka se zařadil k nešťastníkům, kterým byl smazán kanál na oblíbené platformě pro sdílení videosouborů. Na YouTube nahrával nejen klipy, ale i vlogy z pracovního a osobního života.

Jeho účet byl zablokován zcela nečekaně a bez předchozího upozornění. „Jednoho krásného rána jsem obdržel e-mail přímo od YouTube, že mi přejí hezký den a mažou mi můj účet za porušení zásad komunity,“ vypráví Milan, jak jeho peripetie začaly.

„Tehdy jsem ještě netušil, co mě čeká, ale vzhledem k tomu, že jsem si byl naprosto vědom toho, že jsem nic špatného neprovedl, jen jsem si povzdechl a vyplnil hned několik odvolávacích formulářů. No a už to trvá skoro čtyři měsíce,“ povzdechl si Peroutka, pro něhož je, stejně jako pro ostatní muzikanty, tento kanál zcela zásadní.

Milan Peroutka žádná pravidla vědomě neporušil

Kromě samotného zablokování, kterého logicky litují i všichni jeho posluchači, ho mrzí také přístup této společnosti. S nikým konkrétním se mu totiž dosud nepovedlo zkontaktovat. „Nejvíc mě štve, že člověk neustále komunikuje s nějakými přístroji. Stačilo by, abych si mohl promluvit se skutečným člověkem a vysvětlit mu, že jsem rozhodně vědomě žádná pravidla neporušil,“ stěžuje si Milan.

Navzdory problémům se smazáním účtu sklízí první velké úspěchy se svou kapelou Perutě. „V celoplošném rádiu Frekvence 1 se nám podařilo už několikrát za sebou vyhrát hitparádu. To je takové hořkosladké, protože klip k písni Svítání si nikdo nepustí. Ale aspoň je naše hudba slyšet – a to se počítá,“ nehází flintu do žita zpěvák, který ovšem tuší, co by za zrušením účtu mohlo být.

Kontroverzní videoklip k úspěšné písni

Podle jeho domněnek je viníkem právě onen zmiňovaný videoklip. „Byl jsem v něm v poutech a od krve a údajně existuje nějaký nový nástroj, který by na drsnější scény měl uživatele upozornit,“ myslí si Peroutka, jehož fanoušci uvidí v pátek od 20:15 v zábavné show Máme rádi Česko na Primě.

V ní se Milan, který se aktuálně uchází o roli v připravovaném muzikálu Divadla Broadway Okno mé lásky s hity kapely Olympic, blýskne třeba svým malířským uměním. Týmu se tak díky jeho výstižným kresbám podaří v bleskovém čase získat všechny potřebné body.

Peroutka navíc ve vědomostní soutěži oslní i svým vzděláním. Na vysoké škole vystudoval obor cestovní ruch a může se pyšnit titulem inženýr. „Takže se moc těším na slepou mapu,“ směje se s lehkými obavami Milan. To bývalý fotbalový útočník Petr Švancara, který na sebe klidně práskl, že za holky utratil milion, se nebojí přiznat, že nemá ani maturitu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 7. 2024

Berani, dnes pravděpodobně více než obvykle toužíte po samotě. Ačkoli jste se možná zavázali k účasti na nějakém večírku nebo setkání, nyní se vám tato myšlenka může zdát otravná. Možná budete raději pracovat na nějakých úkolech či projektech, nebo si budete chtít jít zacvičit a uvolnit část napětí, které cítíte. Druhá možnost je dobrá. Pokud si zacvičíte dříve, možná budete mít později chuť někam vyrazit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.