zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Za holky utratil milion. Herečka Petra Nesvačilová ale slavného fotbalistu nepoznala

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná, foto: FTV Prima , Vydáno: 13.01.2022
Bývalý profesionální fotbalový útočník Petr Švancara je označován za ikonu brněnského fotbalu. Roky během své aktivní sportovní kariéry si náležitě užil. Vydělané peníze utrácel ve velkém, převážně za holky a jídlo. I tak ale tohoto bouřliváka herečka Petra Nesvačilová ve známé show nepoznala.

reklama

V životě fotbalisty Petra Švancary přišel zásadní zlom v momentě, kdy přestoupil z Brna do pražské Slavie. Jako dvacetiletý najednou začal vydělávat 300 tisíc korun měsíčně, a to s ním pěkně zamávalo. „Byl to hrozný skok. Chodili jsme do bordelu i do hospody,“ přiznal Švancara v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

„Nejvíce peněz jsem utratil za holky a za žrádlo. Za holky tak milion a za žrádlo tak šest,“ řekl Petr s tím, že si tento život v luxusu nadmíru užíval. Vysoký příjem mu ale stoupl do hlavy. „Fakt jsem se nechoval dobře. Byl jsem namyšlený debil, který nezdravil lidi. Zblbly mě peníze i tohle město. Naštěstí to ale trvalo jen chvíli a pak jsem se zase vrátil k lásce k fotbalu,“ vyprávěl Švancara.

Petra Nesvačilová.
Autor: FTV Prima Petra Nesvačilová.

Nyní je už čtyřiačtyřicetiletý bouřlivák napravený, podruhé ženatý a má tři děti. Živí se nejen jako fotbalový expert, ale napsal dokonce i knihu. Přesto má herečka Petra Nesvačilová v show Inkognito problém ho poznat. „Já totiž neznám fotbalisty vůbec. Kromě mýho táty,“ netají se sympatická herečka svou neznalostí.

Petr Švancara a Ondřej Gregor Brzobohatý se znají osobně 

Její kolegové Ondřej Gregor Brzobohatý, který aktuálně řeší rozpad vztahu s manželkou Taťánou, rádiová legenda a moderátor Miloš Pokorný a herec Jakub Prachař, jenž si pro změnu do bývalé partnerky nedávno pořádně rýpnul, jí ale návodnými otázkami pomůžou se dopátrat. Takticky se tak ptají třeba právě na to, zda vydal knihu nebo jestli rád jí.

K uhodnutí hosta přispěje i fakt, že ho Ondřej Brzobohatý zná osobně, což u něho není typické. Jak sám uvádí, fotbalistů totiž v soukromém životě jinak moc nevídá. Na co dalšího se Petra Švancary zeptali, než odhalili jeho totožnost, a čím pobavili všechny v sále, se podívejte ve čtvrtek v pořadu Inkognito ve 21:35 na Primě.

Taťána Gregor Brzobohatá s manželem Ondřejem Brzobohatým

Zklamaná Kuchařová o rozpadu manželství: Chtěli rozšířit rodinu, teď se budou rozvádět!

 

Zdroj: Inkognito, 7 pádů Honzy Dědka  

reklama

Související témata: Inkognito , pořad Inkognito , Petra Nesvačilová , Petr Švancara , Ondřej Gregor Brzobohatý , Miloš Pokorný , Jakub Prachař , Taťána Gregor Brzobohatá , fotbalista , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama