Za holky utratil milion. Herečka Petra Nesvačilová ale slavného fotbalistu nepoznala

Inkognito (3) – Petra Nesvačilová nezná fotbalisty

Bývalý profesionální fotbalový útočník Petr Švancara je označován za ikonu brněnského fotbalu. Roky během své aktivní sportovní kariéry si náležitě užil. Vydělané peníze utrácel ve velkém, převážně za holky a jídlo. I tak ale tohoto bouřliváka herečka Petra Nesvačilová ve známé show nepoznala.

V životě fotbalisty Petra Švancary přišel zásadní zlom v momentě, kdy přestoupil z Brna do pražské Slavie. Jako dvacetiletý najednou začal vydělávat 300 tisíc korun měsíčně, a to s ním pěkně zamávalo. „Byl to hrozný skok. Chodili jsme do bordelu i do hospody,“ přiznal Švancara v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

„Nejvíce peněz jsem utratil za holky a za žrádlo. Za holky tak milion a za žrádlo tak šest,“ řekl Petr s tím, že si tento život v luxusu nadmíru užíval. Vysoký příjem mu ale stoupl do hlavy. „Fakt jsem se nechoval dobře. Byl jsem namyšlený debil, který nezdravil lidi. Zblbly mě peníze i tohle město. Naštěstí to ale trvalo jen chvíli a pak jsem se zase vrátil k lásce k fotbalu,“ vyprávěl Švancara.

Nyní je už čtyřiačtyřicetiletý bouřlivák napravený, podruhé ženatý a má tři děti. Živí se nejen jako fotbalový expert, ale napsal dokonce i knihu. Přesto má herečka Petra Nesvačilová v show Inkognito problém ho poznat. „Já totiž neznám fotbalisty vůbec. Kromě mýho táty,“ netají se sympatická herečka svou neznalostí.

Petr Švancara a Ondřej Gregor Brzobohatý se znají osobně

Její kolegové Ondřej Gregor Brzobohatý, který aktuálně řeší rozpad vztahu s manželkou Taťánou, rádiová legenda a moderátor Miloš Pokorný a herec Jakub Prachař, jenž si pro změnu do bývalé partnerky nedávno pořádně rýpnul, jí ale návodnými otázkami pomůžou se dopátrat. Takticky se tak ptají třeba právě na to, zda vydal knihu nebo jestli rád jí.

K uhodnutí hosta přispěje i fakt, že ho Ondřej Brzobohatý zná osobně, což u něho není typické. Jak sám uvádí, fotbalistů totiž v soukromém životě jinak moc nevídá. Na co dalšího se Petra Švancary zeptali, než odhalili jeho totožnost, a čím pobavili všechny v sále, se podívejte ve čtvrtek v pořadu Inkognito ve 21:35 na Primě.

Zdroj: Inkognito, 7 pádů Honzy Dědka


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.