Celebrity

23. prosince 2021 11:14

Ondřej Mrázek

Zklamaná Kuchařová o rozpadu manželství: Chtěli rozšířit rodinu, teď se budou rozvádět!

Táňa Brzobohatá exkluzivně k rozvodu

Vztah modelky Taťány Kuchařové (38) a hudebníka Ondřeje Brzobohatého (33) je zřejmě u konce. Poté, co se v médiích objevily informace o tom, že si Brzobohatý za svoji manželku již našel náhradu, se k celé záležitosti vyjádřila i samotná Kuchařová. Ta prý byla manželovým novým vztahem zaskočená a podá žádost o rozvod.

Všechno dobré jednou končí. Tak zhruba něco takového si můžou fanoušci říkat pokaždé, když se jejich oblíbený pár celebrit rozejde – a v případě modelky Taťány Gregor Brzobohaté, rozené Kuchařové, s manželem Ondřejem Brzobohatým to platí dvojnásob. Jen málo slavných českých párů totiž působilo ve svém vztahu tak šťastně, zamilovaně a spokojeně, jako právě oni.

Jak se teď ovšem ukázalo, nic netrvá věčně, a Brzobohatý podle svých vyjádření dospěl k závěru, že se nyní chce ubírat svojí vlastní cestou. „Naše cesty se rozešly. Prožili jsme krásná léta, za která jsme vděčni jeden druhému. Konkrétní důvody našeho rozchodu si necháme pro sebe, ale chtěli bychom zdůraznit, že se naše problémy netýkají vzájemné nevraživosti nebo neochoty či neschopnosti založit rodinu. Oba doufáme, že v dalším životě najdeme své štěstí,“ napsal na svém profilu.

Vyjádření Taťány se však maličko liší. Kromě výše uvedených slov totiž modelka a podnikatelka zároveň uvedla následující: „Ondřej mě požádal, aby mohl jít svou cestou životem už beze mě a já to respektuji.“ Rozchod byl tak podle všeho jednostranný, a byť se zdá, že se Kuchařová snaží tuto novinku přijímat s grácií, pořadu ShowTime předtím prozradila, že o novém vztahu svého muže neměla vůbec ponětí.

„To, co jsem se dozvěděla z médií, mě překvapilo a zaskočilo a je to pro mě pochopitelně veliké zklamání v člověku, kterému jsem věřila a plánovala s ním rozšířit rodinu a se kterým jsem 30. 6. 2021 obnovovala manželský slib, který pro mě manžel přichystal jako překvapení k našemu pátému výročí svatby,“ okomentovala celou věc Kuchařová.

Každopádně náznaky toho, že se jejich manželství ocitlo v problémech, přicházely už delší dobu. Poslední společné fotky měli naposledy z léta a na veřejných akcích se pak objevovali každý zvlášť. Teď už aspoň víme, že je to definitivní.

ZDROJ: ShowTime a Deník Blesk


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.