Celebrity

21. prosince 2021 12:29

Šarlota Chmelařová

Manželství na pokraji rozvodu? Ondřej Gregor Brzobohatý už údajně tančí s jinou

Brzobohatí: Hrozí rozvod?

Manželství hvězdného páru Ondřeje Gregor Brzobohatého (38) a modelky Taťány Gregor Brzobohaté (33) je zřejmě na pokraji rozpadu. Po osmi letech společného soužití to vypadá, že půjdou každý svou vlastní cestou. V médiích se navíc objevily informace, že se herec a představitel policisty Filipa Mrkvičky v seriálu Linka stýká s jinou ženou.

Podle Blesku a jeho nejmenovaného zdroje je slavný pár na rozvodu víceméně domluvený a Gregor Brzobohatý se již odstěhoval z jejich společného bytu. Světlo světa nyní navíc spatřily snímky, na kterých je herec vidět ve společnosti muzikálové tanečnice Zuzany Pilné (30). Podle Blesku spolu dvojice strávila noc v jeho novém bytě na Malé Straně, odkud spolu ráno odjeli taxíkem.

Herec a hudebník byl s modelkou a historicky první Češkou, která vyhrála světové finále Miss World, Taťánou Kuchařovou od roku 2013, z toho pět let jsou manželé. Dlouhou dobu tvořili šťastně vypadající pár, který na sociálních sítích působil spokojeně. Ještě v srpnu letošního roku Kuchařová v rozhovoru pro iDNES.cz zmínila, že už by si brzy přála vlastní rodinu. „Já si rodinu určitě přeji a plánuji ji. Měla bych ji ráda třeba i velmi brzy. Ale jsou věci, které nejsou jen na nás,“ řekla.

O manželské krizi se však spekulovalo už před dvěma roky. „Teď ve čtvrtek jdeme společně k psychoterapeutovi, abychom udrželi náš vztah,“ svěřil se tehdy Brzobohatý Blesku pro ženy. Postupně dvojice zveřejňovala čím dál tím méně společných fotek a nebyli spoli moc často vidět ani na společenských akcích. Taťána rozchod nepřímo naznačila i v rozhovoru s Ladislavem Špačkem v pořadu Showtime. Když si mistr etikety posteskl, že jejich svatbu bohužel nestihl, bezprostřední reakce modelky byla: „Tu příští stihneš!“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.