zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Taťána Gregor Brzobohatá: Rozvod rodičů mě poznamenal, bojovala jsem se sebevědomím

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Gabriela Kolinová , Vydáno: 22.10.2021
Taťána Gregor Brzobohatá, která slaví patnáct let od slavného večera, kdy získala korunu Miss World, je vlastně děvče z malé vesničky. Svou cílevědomostí dokázala, že když se chce, jde všechno! V reportáži pořadu Showtime prozradila, že ji jako malou trápil rozvod rodičů a vychovávali ji i prarodiče. Zmínila se, že by si přála brzy založit rodinu.

reklama

Taťána pochází z malé venice kousek od Opočna. A miluje to tady. V reportáži pořadu Showtime magazín ukázala kostelík, kde byla v pěti letech pokřtěná. I dům, kam chodila do školky. Teď je z něj ovšem Obecní úřad. „Tady jsem poprvé v pěti letech recitovala mravenečka a to byl můj první veřejný výstup,“ vysvětlila. 

Už jako malá zřejmě tušila, že pódium nebo molo bude v jejím životě hrát velkou roli. První soutěž krásy si zkusila v deseti letech. „Byl to pro mě takovej můj osobní Mount Everest v těch deseti letech. Protože pocházím z rozvedený rodiny, tak jsem si nesla určitý zranění z dětství,“ přiznala s upřímností. 

Taťána Gregor Brzobohatá
Autor: profimedia Taťána Gregor Brzobohatá

Za rozvod rodičů si prý chvíli dávala vinu. A byť by to málokdo hádal, i ona měla problémy se sebevědomím. „Asi jako každé dítě jsem měla nějaký vnitřní pocity, že je to kvůli mně. Ty věci mezi rodiči nebyly koretkní a fajn vůči mně, ač se mě snažili chránit. Takže tyhle krůčky k vlastnímu sebevědomí a uvědomění pro mě byly děsně důležitý,“ svěřila se v reportáži Taťána Gregor Brzobohatá.

Taťána Gregor Brzobohatá: Ráda bych už brzy měla vlastní rodinu

V těžkém období, kdy se rodiče Taťány rozváděli, měla zázemí u babičky s dědou. Chvíli tu i bydlela. „Mně tahle rodina, babi s dědou, nahrazovala v určtý období tu úplnou rodinu. A díky nim jsem to, co dneska jsem a žiju úplně naplno,“ řekla otevřeně. Tuhle kapitolu života má prý v sobě vyřešenou a i proto se sem s láskou vrací. „Jsem tu nadšená a odpočívám tady, uzdravuju se tady...,“ vyjmenovala. 

Ťaťána se svěřila, že by tu velmi ráda jednou žila i s vlastní rodinou. „Já jsem měla vždycky takovou zdravou ambici odsud vylítnout a pak, až se mi splní ty sny, se sem v poklidu vracet a odpočívat tady,“ vysvětlila. „Opravdu to tady miluju a přeju si tady jednou být se svojí rodinou,“ dodala Taťána. Děti by určitě moc chtěla. „Myslím, že je to takový další krok, který bych si přála udělat už velmi brzy. Tak doufám, že hvězdy tomu všemu budou nakloněny,“ svěřila se. 

Ondřej Brzobohatý

Ondřej Brzobohatý vzpomíná na tátu. Nestihl mu vyplnit jeho velké přání

Radoslav Brzobohatý a Hana Gregorová (2005)

Hana Gregorová o Brzobohatém: Byl to skvělý milenec, dodnes se mi zjevuje

reklama

Související témata: Taťána Gregor Brzobohatá , Ondřej Brzobohatý , děti , rodina , mateřství , rozvod , Showtime , nízké sebevědomí

reklama

Přečtěte si také

reklama