zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Hana Gregorová o Brzobohatém: Byl to skvělý milenec, dodnes se mi zjevuje

David Laštovka , Vydáno: 14.09.2021
Odchod legendárního herce Radka Brzobohatého zarmoutil celý národ. Zemřel den před oslavou svých osmdesátých narozenin. Jak na něj vzpomíná manželka Hana Gregorová, která si po jeho smrti našla o třiatřicet let mladšího muže?

reklama

Láska mezi Radkem Brzobohatým a slovenskou herečkou Hanou Gregorovou se rozhořela v létě roku 1980 během natáčení filmu Noční jezdci. V té době osmačtyřicetiletý herec se do osmadvacetileté temperamentní černovlásky zamiloval okamžitě. Jejich vztah ovšem zpočátku neměl na růžích ustláno. Oba byli zadaní. Hana byla čtyři roky vdaná za jordánského lékaře Gassana, s nímž měla dvouletou dceru Rolu, a Radkovou manželkou byla herečka Jiřina Bohdalová.

„Nikdy jsem během natáčení nevyhledávala flirty, věděla jsem, že to bývají takové lásky maximálně na dvě tři noci. Ale tohle bylo něco jiného, bylo to šílené omámení. Když natáčení skončilo, oba jsme věděli, že jsme se dostali do neřešitelné situace,“ zavzpomínala pro slovenský Nový Čas na osudové setkání Gregorová. 

Radoslav Brzobohatý a Jiřina Bohdalová ve filmu Ucho.
Autor: profimedia Radoslav Brzobohatý a Jiřina Bohdalová ve filmu Ucho.

Brzobohatý opustil Jiřinu Bohdalovou. Ta mu dlouho nemohla odpustit

Půl roku se stýkali tajně. Radek za Hanou jezdil do Bratislavy na otočku. Oběma během té doby došlo, že spolu chtějí být už napořád a podali si žádost o rozvod. Zatímco Haniččin manžel Gassan zprávu přijal celkem s pochopením, Bohdalová byla v šoku a Brzbohatému nedokázala tuto zradu několik desítek let odpustit. Usmířili se až těsně před jeho nečekanou smrtí, když si spolu zahráli ve filmu Vrásky z lásky. „Nemohli jsme si tenkrát pomoci. Bylo to úžasné vzplanutí. Všechno jsme nechali za sebou a začali od nuly,“ prozradila Gregorová. 

V roce 1983 se jim narodil syn Ondřej a jejich štěstí bylo dokonáno. Prožili spolu dlouhých a šťastných jedenatřicet let. „Radek mi vždycky říkal, že jsem jeho jaderná elektrárna. Byl, je a navždy zůstane nejlepším chlapem mého života. I když to byl idol žen, žili jsme normální život, tak jako každý jiný, nebylo to ozvláštněno tím, že byl slavný herec. On měl hodně milenek přede mnou. Za mě myslím, že ne, ale nepátrala jsem po tom. Přeju ho všem ženám, které s ním mohly strávit chvíle. Byl výborný milenec,“ práskla Hana.

Ondřej Brzobohatý

Ondřej Brzobohatý vzpomíná na tátu. Nestihl mu vyplnit jeho velké přání

Vzkaz ze záhrobí?

Od jeho smrti uplynulo devět let, v srdci ho ale nosí stále. „Můj muž mi chybí. Je to život, nejsem jediná, komu se to stalo. Mám ho pořád pod kůží, ale žít se musí dál. Nejvíc mi chybí, když usínám. Byli jsme zvyklí spát spolu. Vím, že něco mezi nebem a zemí je, hrozně na to věřím. Když zemřel, pořád jsem koukala, jestli se hýbe záclona nebo se klepe svíčka, ale nic se nestalo. Ale pak jednou v noci jsem se probudila s tím, že mě Radek drží v objetí. Ale jako drží! To nebylo jako nějaký duch, byla jsem úplně sevřená. Pak otevřu oči, nespím, všude hrozná tma, pomalu jsem šla tou rukou dolů, abych ho chytla a tam už se to propadlo, už tam nebyl. Ale to objetí bylo velmi silné,“ popsala v pořadu ČRo Tobogán. 

Radoslav Brzobohatý. Od jeho smrti uplynulo devět let, v srdci ho ale Hana Gregorová nosí stále.
Autor: profimedia Radoslav Brzobohatý. Od jeho smrti uplynulo devět let, v srdci ho ale Hana Gregorová nosí stále.

Pár let po jeho smrti všechny překvapila tím, když se dala dohromady s o třiatřicet let mladším Ondřejem Koptíkem. „Když má chlap mladou holku, nikdo to neřeší a když má starší žena mladého kluka, tak se může každý zbláznit. Já už jsem v takové štěstí, které mě potkalo ani nedoufala. Mám pocit, že mi Ondru seslal sám Radek. Jak se říká, když už do pekla, tak na mladém koni,“ svěřila se tehdy Hana. Zpočátku to ovšem vypadalo, že šlápla hodně vedle. Jejich vztah byl velmi bouřlivý a provázely ho skandály. Koptík například na své sociální síti zveřejňoval intimnosti z jejich sexuálního života. Několikrát se rozešli a pak zase dali dohromady. Možná i proto se zařekla, že veřejně už o něm nikdy mluvit nebude.

Jiřina Bohdalová s Karlem Gottem (květen 2019).

Jiřina Bohdalová slaví 90: Mohla se vdát za Karla Gotta. Na lásku štěstí neměla

Jan Nedvěd a Pavlína Nedvědová. Věkový rozdíl 36 let.

Láska si nevybírá a věk nehraje roli. Tyto slavné páry od sebe dělí čtyřicet let i víc

reklama

Související témata: Radoslav Brzobohatý , Hana Gregorová , Jiřina Bohdalová , smrt

reklama

Přečtěte si také

reklama