Celebrity

5. listopadu 2021 05:51

redakce Prima Ženy

Jakub Prachař si rýpnul do Agáty: Radši bych žil s touto soutěžící než se svou bývalou

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (10) – Jakub Prachař si rýpnul do Agáty

V páteční talentové show se můžeme těšit nejen na skvělé vystoupení drag queen Iva, který svým výkonem všechny v sále uchvátí, ale z úst herce Jakuba Prachaře se dočkáme i dalšího rýpnutí do jeho bývalé manželky Agáty. Nebojí se dokonce tvrzení, že by radši žil se sympatickým Ivem než s ní!

Když přicházel k rozhovoru před vstupem na pódium talentové show dvacetiletý Ivo Růžička, byl moderátor David Gránský přesvědčený, že skutečně přichází dívka. „Fakt to vypadalo tak dobře,“ hodnotil kostým David, který byl viditelně překvapený, když zjistil, že domnělá slečna je mladý muž.

Tento číšník z Prahy se věnuje drag show třetím rokem a do soutěže přišel v doprovodu tatínka. „To je dobrý, protože jsou taťkové, kteří s tím mají problémy a pak to dělá velké problémy,“ říká porotce Jakub Prachař a naráží na skutečnost, že ne každý rodič má pochopení.

Ze skvělého vystoupení drag queen jsou všichni nadšeni

„Ten vycpaný zadek je suprový,“ směje se porotkyně Marta Jandová, když Ivo rozjede naprosto fantastickou show, při které všichni v sále Incheba Expo arény v Bratislavě jen zírají. Nutno podotknout, že jeho tanec je nejen vynikající, ale na několikacentimetrových podpatcích by měl leckdo problém jen stát, natož takto perfektně tančit.

Za jeho vystoupení ho diváci odmění potleskem vestoje. „Strašně sexy a ještě k tomu máš neuvěřitelně sympatický ten kukuč,“ hodnotí nadšeně Marta Iva. „A to je kompletní výhra,“ dodává. To usměvavý Ivo ještě netuší, že jakmile opustí pódium, dočká se od Jakuba Prachaře další a dost netradiční poklony.

Jakub Prachař se navezl do své exmanželky Agáty

„Sympatická holka se smyslem pro humor. To bych radši žil s ní než se svou bývalou ženou,“ navezl se Jakub do exmanželky Agáty, která se po nepříjemném rozvodu se známým hercem vrátila zpátky ke svému dívčímu příjmení Hanychová. Prachař tím tak opět narazil na fakt, že po konci jejich vztahu spolu rozhodně nevycházejí nejlépe.

Zatímco Prachař se dal při natáčení primáckého seriálu Dvojka na zabití dohromady se svou hereckou kolegyní Sarou Sandevou a jen září štěstím, Agáta stále nemůže najít toho pravého, u něhož by zakotvila na delší čas, a střídá jednu známost za druhou. Z rýpnutí Jakuba určitě nadšená nebude.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 12. 2023

V průběhu dne se situace bude vyvíjet ve váš prospěch. Atmosféru ovládne lehkovážná a citlivá energie. Bude pro vás snazší být sami sebou. Zvýrazní se vaše milující a pečující vlastnosti. Možná budete mít chuť nakoupit potraviny a uvařit sobě i ostatním skvělé jídlo. Rádi otevřete svůj domov a nabídnete svou pohostinnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.