zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Veronika Žilková o dceři Agátě: Poprvé se opila v dětství. Kvůli jejím partnerům se hádáme

David Laštovka , Vydáno: 16.10.2021
Herečka Veronika Žilková Stropnická, která v těchto dnech oslaví šedesáté narozeniny, si svou velkou rodinu hýčká a je na ni velmi pyšná. Co prozradila o své nejstarší dceři Agátě, která v minulosti byla hvězdou všech večírků a patřila za pořádnou divošku?

reklama

Jako malá byla prý Agáta bezproblémové dítě. „Byla skvělá, vůbec nezlobila. Ve dvou letech byla schopná sedět sama v hledišti a dívat se celou dobu na divadelní zkoušku, kde jsem hrála. Už od první třídy byla ve škole považována za šikulku a obstarávala různé pochůzky za učitelku,“ přiblížila s úsměvem Veronika.

Samotný prospěch už tak ale slavný nebyl. „Moc dobře se neučila. Byla dyslektik a dysgrafik. V té době se to ještě moc nepoznávalo, nevěnovalo se tomu, nebyly speciální třídy ani úlevy. Dneska od psychologů stačí přinést papír a už se pětka z diktátu nepočítá. A oni nám dokonce tehdy v první třídě doporučovali, abychom odešli z normální školy a šli do zvláštní,“ svěřila se před časem herečka v rozhovoru pro rádio Frekvence 1.

Veronika Žilková slaví šedesátiny. Vypadá však skvěle
Autor: profimedia Veronika Žilková slaví šedesátiny. Vypadá však skvěle

Přitom jak se později ukázalo, Agáta patří do skupiny nadprůměrně inteligentních lidí. Když jí bylo třiadvacet let, dělala v Mense testy, které ukázaly, že má IQ 136. „Vytřela nám všem zrak svým úspěchem v IQ testu a tím, že se stala členkou Mensy. Potvrdila tím, že známky opravdu nejsou správným ohodnocením žáka,“ prohlásila Veronika. 

A za co jako malá Agáta nejčastěji dostávala vynadáno? „Nechtěla cvičit na flétnu, přitom měla velký hudební talent. Vždycky dostala vynadáno, rozbrečela se a utíkala se před zrcadlo podívat, jak jí sluší pláč,“ popsala herečka. Přestože její dceru někteří vnímají jako rozmazlence, není to podle ní pravda. „Ten, kdo si myslí, že nejstarší dcera z tolika dětí, může být rozmazlená, tak musí být jedináček a vůbec netuší, jak to ve velkých rodinách chodí,“ uvedla Veronika, která má o Agátě naprostý přehled, a dokonce si pamatuje i na to, jak se poprvé opila. „Bylo to v mateřské škole, kdy se svým kamarádem na vycházce našla v křoví nedopitý šampus,“ zavzpomínala s úsměvem.

Veronika Žilková má s Agátou kamarádský vztah. Jedna druhé se svěřuje

Jediné, na čem se neshodnou, je výběr Agátiných partnerů. Jak Veronika přiznala, do chlapů jí vždycky mluvila. Například Sámera Issu, s kterým kdysi její dcera randila, měla zakázaného. „Partneři, to je věc, kvůli které se nejčastěji hádáme. Ona nemá zájem o slušné chlapce. Chtěla bych pro ni nějakého mladého lékaře s ocelovou pěstí, který by ji zkrotil,“ nastínila před časem svou představu. Přesto všechno je prý na ni velmi pyšná. „Je to úžasná dcera. Mám z ní radost. Co bych byla za mámu, kdybych na ní našla chybu,“ uzavřela Veronika Žilková, kterou nyní můžeme vídat ve skvěle obsazeném seriálu TV Prima Hvězdy nad hlavou, kde hraje vesnickou drbnu

Herečka Veronika Žilková.

Veronika Žilková: Muži v Izraeli mají na starost výchovu dětí, jsou jich plné parky

Veronika Žilková 1

Veronika Žilková Stropnická: Z tragické smrti syna se dodnes nevzpamatovala

reklama

Související témata: Veronika Žilková , Agáta Hanychová , Agáta Prachařová

reklama

Přečtěte si také

reklama