Seriály a filmy

6. září 2021 13:20

Veronika Žilková je semetrika, jakou jste nezažili. Sledujte seriál Hvězdy nad hlavou

Hvězdy nad hlavou (3): Semetrika Šímová

Když se největší drbna ze vsi dozví, že je v ohrožení místní lom, který byl navíc svědkem řady poběžovických životních událostí, nepůjde pro nejedno ostré slůvko daleko. Podívejte se už teď na exkluzivní ukázku ze 3. epizody seriálu Hvězdy nad hlavou. V hlavní roli Veronika Žilková!

Poběžovice často strádají nedostatkem vody, který se pravidelně objevuje a pravidelně přináší starostovi Snopovi nové a nové šediny. Zajišťovat pitnou i užitkovou vodu několikrát do roka, na tom není, oč stát. Když tedy přichází architekt Veselý s nápadem, jak obci od tohoto strádání pomoci, je Snop nadšený.

Méně nadšený je ale už z nápadu samotného. Je mu totiž naprosto jasné, že odvádět vodu z nedalekého lomu, to místní nepřipustí. Proč?

Lom, kde svítí Hvězdy nad hlavou

Lom totiž není jen tak ledajaký obyčejný koupák, pro poběžovické se jedná až o magické místo. Právě tady totiž přišli téměř všichni místní o panenství! Veselý se tak bude potýkat s obrovskou nevolí hraničící až s agresí. Vůdčí osobou tohoto odporu nebude nikdo jiný než královna místního drbu, Šímová (Veronika Žilková).

Uspěje Veselého návrh, nebo bude Poběžovickými vykázán? Seriál Hvězdy nad hlavou sledujte dříve než v televizi v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek