Celebrity

5. prosince 2021 06:05

Karolína Oehmová

Milan Peroutka promluvil o přítelkyni. Už víme, na co ho dostala!

Zpěvák a moderátor Milan Peroutka prozradil, že má konečně přítelkyni. Jeho vztah už nějakou dobu trvá, ale jelikož ho tají, nikdo o něm moc neví. Nám se ale Milan svěřil, na co ho ta šťastná žena sbalila!

Milan Peroutka mladší byl nějakou dobu vídán jen v obležení kamarádů a kamarádek. To už je ale minulostí. Zpěvák má totiž přítelkyni a je velmi šťastný. „Já říkám ze srandy, že když jsem měl operaci kolene, tak jsem nemohl utéct, takže mě už nějaká chňapnout musela. Tato teorie se samozřejmě doma nelíbí,“ vypráví s humorem zpěvák, syn Milana Peroutky, zesnulého bubeníka z legendární skupiny Olympic.

Co musí holka mít, aby Peroutku zaujala?

Jelikož byl dlouhou dobu sám, tak nás samozřejmě zajímalo, jak to holka dokázala, že Milana ulovila. Tak teď dámy pozorně čtěte, třeba se vám to jednou může hodit. „Já bych řekl, že na humor. To je důležitý, aby se člověk nenudil a neustále se překvapoval, což mi jde až moc dobře,“ směje se Peroutka. Dle vyprávění to bude zřejmě tolerantní a skvělá žena, jelikož má pro jeho hraní pochopení a v kariéře ho podporuje.

Partnerka musí být psychicky odolná!

Pokud si někdo myslí, že je to s Milanem procházka růžovou zahradou, tak je na omylu. I on má totiž své mouchy a náladičky. „Holka se mnou musí být opravdu psychicky odolná, protože se mnou je to nahoru dolů. Musím si trochu nasypat popel na hlavu, jelikož se mnou to nebude vůbec jednoduchý. Mám sklony k dominanci a musí se mi holka hodně přizpůsobovat,“ prozrazuje na sebe Peroutka. Možná už není taková záhada, proč byl tak dlouho sám. Dokonce v minulosti zamířil i na seznamku, jenže bez úspěchu. Každopádně nyní si může užívat fungující vztah s přítelkyní, která doufejme, je konečně ta pravá.

Na Milana Peroutku se můžete těšit v chystané nové řadě vědomostní show Máme rádi Česko, která na Primě startuje v novém roce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.