Celebrity

23. května 2021 06:05

Gabriela Kolinová

Milan Peroutka přiznal: Mám vztah. Jinak jsem vlk samotář. Jak vzpomíná na tátu?

Zpěvák a herec Milan Peroutka prožívá období plné nových začátků. Má novou lásku, zkouší nový muzikál a vydal své nové album. Geny po svém otci, slavném bubeníkovi z kapely Olympic, který tragicky zemřel, prostě nezapře. A prý se v něm stále víc poznává. Co prozradil o svém novém vztahu?

Milan Peroutka právě zkouší muzikál Láska nebeská. „Je to moje první představení v Divadle Broadway a je to na písničky Waldemara Matušky, tak doufám, že lidé budou rádi, že uslyší jeho známé hity,“ prozradil v pořadu Showtime.

A jak je na tom s láskou on? Má někoho? „Tak přiznám se, mám vztah. Jsem vlk samotář a málokdo se mnou vydrží. Nechci o tom moc mluvit. Zatím je to citlivá věc,“ dodal. Na otázku, zda je to velká láska, Milan odpověděl: „Musí se mnou projít první fází, která je těžká, ale pak jsem o to víc věrný a držím. Tak mi držte palce,“ řekl.

O koho jde, Milan prozradit nechtěl. Neřekl ani, zda je jeho láska z branže. Odpověděl trochu tajemně: „Člověk, kterej má pochopení pro tu práci, to je základ. Já potřebuju pořád chválit,“ řekl Peroutka, kterému vyšlo i nové CD, což je prý takové jeho dítě, které už dva roky přenáší. „Teď reálně vyšla,“ vysvětlil s úsměvem. A když už jsme u těch dětí, chtěl by i on být tátou? „Bylo mi třicet, nedávno jsem dokončil vysokou. Ještě není zaděláno. Dalších deset let bude na budování domova. Na děti ještě nijak nespěchám,“ svěřil se v Showtimu.

Tátovi se podobám. Mám stejná gesta, nálady, melancholie

Milan také zavzpomínal na svého tátu, který před osmi lety tragicky zemřel. „Od té doby, co tady táta není, tak ho v sobě daleko víc vidím. Nejen fyzicky, ale třeba řeknu i vtip, zasměju se, ta intonace a já přesně vím, co mám v sobě po tátovi. Jsou to třeba i takové vnitřní melancholie, nálady a podobně,“ prozradil s tím, že takhle je s ním jeho otec vlastně pořád.

Milan Peroutka starší byl bubeník skupiny Olympic. Zemřel 4. května 2013 po pádu ze schodů. Muzikantovi, který byl přezdívaný Ferda, bylo 49 let. „My jsme byli osudem postaveni před nějakou věc, se kterou se musíme smířit,“ řekl jeho syn a dodal: „Než taťka nečekaně odešel, tak si vybral strom, cedr. My jsme taťku k tomu stromu vysypali a ten strom je tak nádhernej, takže taťku pořád mám,“ dodal Peroutka mladší.

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.