reklama

Móda a krása

Slow fashion je svělý přístup. Myslete na kvalitu, ne na kvantitu! Foto:
  Slow fashion není značka, ale přístup k oblékání, který pramení ze životního postoje zvaného “slow movement”. V principu jde o to, že upřednostníme kvalitu před kvantitou.
Bazalka  - zázrak pro vaše zdraví a psychickou pohodu Foto:
  Bazalka - zná ji jistě každý. Italskou kuchyni si bez této lahodné bylinky snad ani neumíme představit. Nás ovšem zaujaly i její další vlastnosti. Kromě skvělé chuti je také velmi prospěšná pro naše...
Tragické chyby v letním oblékání Foto:
  Všechny se tolik těšíme na léto, a tak by byla chyba zkazit si ho tím, že budeme chybovat zrovna v letním oblečení. Čeho se tedy musíme vyvarovat?
  Věda má pro nás překvapivé argumenty!
5 nejúčinnějších látek proti vráskám Foto:
  Milovat své vrásky není úplně lehké a klobouk dolu před dámami, které to dokáží. My ostatní, které bojujeme s časem, doufáme, že nás zachrání kosmetika. Které látky proti vráskám jsou nejúčinnější?
Je vzácný a stačí ho jen pár kapek Foto:
  Arganový olej je jeden z nejvzácnějších a nejdražších olejů na světě. Často je nazýván "marockým zlatem" a je vysoce ceněný pro své kosmetické i výživové vlastnosti.
Okurková voda je výborná na akné Foto:
  Všichni víme, že mytí pomáhá z tváře odstranit nečistoty i drobné nedokonalosti. Obyčejná voda vám ale zázraky nepřinese. Podle odborníků byste měla do své každodenní péče o pokožku zahrnout různé...
Jedlá soda: Domácí zázrak, který umí skoro vše Foto:
  Máte doma NaHCO3? Hydrogenuhličitan sodný. Pořád nic? No přeci jedlou sodu, ten malý domácí zázrak, který můžete použít na sto způsobů. V souladu s přírodou i zdravím vaší rodiny. Víte, co všechno...
Tenhle problém zná většina žen - Obrázek 1 Foto:
  Stává se vám, že se bojíte vzít si přes podprsenku upnuté tričko? Je vám odporná i jen pouhá představa obléct si horní díl plavek, protože se kolem něj na vašich zádech rýsují polštářky tuku?
  Jak se vám líbí Blake Lively v účesu Věry Špinarové nebo Leo s čelenkou?
Horoskopy 2017

reklama

reklama