Denní horoskop LVA na 3. 12. 2022

Lev 3. 12. 2022

Drobné rodinné problémy by vás dnes mohly rozladit. Možná je někdo z rodiny pryč nebo se ve vaší domácnosti vyskytly nějaké drobné hádky. Ostatní by mohli chtít pozvat přátele, ale vy se možná nebudete cítit příliš společenští. Vrhněte se do vlastních projektů. Mohlo by vám to přinést pocit úspěchu, rozptýlit vaši skleslou náladu a rozproudit váš entuziasmus. Zkuste to!

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Budete mít příležitost promluvit si s někým blízkým, o čem jste již delší dobu chtěli mluvit. I když možná budete muset zakrýt oblast, která mezi vámi vyvolává potíže, oba si uvědomíte, že je nezbytné o tom mluvit nyní, než dojde k dalším nedorozuměním. Udělat první krok je nejtěžší část celého procesu.

Práce

I když se dnes možná budete chtít vrhnout do akce, je lepší zpomalit. Využijte tento den k plánování - ne nutně k jednání. Ukažte lidem na svém pracovišti, že se nechystáte udělat další krok dříve, než budete stát na pevné půdě.

Peníze

Máte před sebou období příležitostí, ale také nestability, pokud jde o zaměstnání a zdraví. Je důležité být připraven jednat, protože nové místo může přijít nečekaně. Nedávejte výpověď dříve, než si budete jisti, že nová práce bude fungovat. Vzhledem k tomu, že vesmír ovlivňuje vaši komunikaci, je nutné mít vše písemně, než začnete hazardovat se svými finančními prostředky.

Zdraví

Vyvážení potřeby citového bezpečí a touhy po nezávislosti je nezbytnou součástí vaší životní cesty. Tento proces se může odrážet i v přístupu ke cvičení. Jistota každodenní rutiny je prospěšná a spolehlivá. Snaha dělat si, co chcete a kdy chcete, může někdy vést k mezerám v pokroku. Pokud se vám některé dny nedaří cvičení uskutečnit, vyvažte to velkým množstvím vody a žádnou kávou.

Přečtěte si také