reklama

Nejlepší boty podzimu? Jednoznačně staré známé "farmářky"

Farmářky Foto:
Farmářky
Foto: denshop.cz

Ideální boty do chladného podzimu či teplejší zimy? Jednoznačně farmářky! Tyhle boty zažily svou slávu v 90. letech a nyní jsou zpět.

Farmářky se v podzimních kolekcích objevily již loni a díky své oblibě si obhájily místo také letos. Tuto šněrovací „pracovní“ obuv robustního vzhledu si zamilovali jak ženy, tak muži. Jsou pohodlným a hřejivým obutím do podzimního nečasu. Hrubé profilované podešve zaručují jistý krok. Obuv je pevná a odolná, přežije déšť i bláto, je tedy vhodná na delší víkendové podzimní výlety i na různé outdoorové aktivity.

Barvy, barvy a zase barvy

Novinkou, oproti letům minulým, jsou ovšem barvy. Už neplatí, že ty jediné a pravé jsou v typické hořčicové barvě. Nyní můžete vybírat z mnohem větší barevné škály – od klasiky černé až po výrazné růžové nebo červené.

K letošním podzimním trendům obecně patří obuv s výraznou profilovanou podešví. V aktuálních kolekcích se objevují nejen farmářky, které jsou asi nejtypičtějším zástupcem mohutných profilovaných podešví, ale také kotníkové kozačky v rockovém vzhledu, taktéž s profilovanými podešvemi.

Prohlédněte si fotogalerii a nechte se inspirovat. A pak třeba napište Ježíškovi ;)

Deichmann, 849 Kč Foto:
Horoskopy 2018

reklama

reklama