reklama

SEX na pláži: Naše představy & realita

Sex v přírodě Foto:
Sex v přírodě

Upřímně, co si budeme povídat, žádná z žen neodolá představě romantického večera na pláži ve dvou za šplouchání vln – samozřejmě v lepším případě ještě při západu slunce.

Milování za zvuku vln a překřikujících se racků, peroucích se o nějakou tu rybku... Tahhle vypadá snad největší kýč, co existuje. Alespoň v romantických filmech, u kterých my, ženy, zamáčkneme často slzu.

Zeptejte se někoho, kdo už si tuto filmovou scénu zkoušel naživo. Jsme si téměř 100% jisti, že opakovat už ji nebude. A důvod? Odpověď je celkem jasná: očekávání je opravdu na míle vzdálené od skutečnosti. Zde jsou některá srovnání představ & reality:

1. Vaše představa: Liduprázdná pláž, malinký výběžek mezi skalami s bělostným pískem a blankytně modrou vodou

Realita: I když budete hodně dlouho hledat a vydáte se na výlet půjčeným autem nebo na skútru (co bychom pro ten pocit naplnění neudělali), váš pokus s velkou pravděpodobností skončí neúspěšně. Všechny pláže jsou dnes ve dne přeplněné a ani v nočních hodinách si nemůžete být jisti, že jste tam sami. Navíc, víte, kolik milenců má podobný nápad jako vy?

Pláž u vesnice Matana na ostrově Kadavu Foto:

 

2. Vaše představa: Úžasná záležitost plná něhy – sex ve vodě

Realita: Sex ve vodě ale nemusí být vždy příjemný. I když si myslíte, že vaše propojená těla zmítající se rozkoší nikdo z pláže nevidí, určitě se najde alespoň jeden šmírák, který vás pozoruje z pláže dalekohledem – konečně se po celém dni dočkal. A to není vše, ve skutečnosti ani v moři nejste sami, společnost vám dělá poměrně veliké množství mořských řas a živočichů, nemluvě o tom, že je moře plné odpadků.

Adrien Brody s přítelkyní Lara Leito na Hawai... Sex on the beach Foto:

 

3. Vaše představa: Vášnivě z vás strhá plavky a odhodí je v dál, stejně jako ve vaší oblíbené filmové scéně

Realita: První, co zřejmě muž udělá, je, že rozváže tkaničky od podprsenky, které máte zavázané za krkem. Co to znamená? Že vám v pase bude viset tkanička s plácajícími se trojúhelníčky látky, které vám ještě před chvílí zakrývaly prsa. On se je bude snažit nenápadně sundat. Ale co když se udělá uzlík a nastane taková malinko trapná situace? Nemluvě o tom, že pokud vám plavky nestihly uschnout a jsou stále mokré, jde to o dost hůř.

Sex s cizincem Foto: Sex s cizincemFoto: Business Factory

 

4. Vaše představa: Mazlení se v pohodlí na dece

Realita: Válení se přímo v písku jste zavrhli hned, na dece to bude určitě příjemnější, ale nic to neřeší. Písek je mrcha a vleze všude, takže kromě toho, že ho máte v rozkroku, lehce se vám při milování dostane i do pochvy – nepříjemná situace! A další nenaplněné očekávání: Nějak nám to drhne, vážení!

Co byste měli zažít? Foto: Co byste měli zažít?Foto: All

 

5. Vaše představa: Dlouhá předehra a následně vášnivé živočišné milování

Realita: Zapomeňte! Písek rozhodně nenahradí měkkou a pohodlnou matraci, a i když pomineme to, že ho máte prakticky všude, milování rozhodně nebude uvolněné. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv polohu, s velkou pravděpodobností budete nemotorní, těžkopádní, prostě jako hrom do police. Také se vám může lehce stát, že se pod dekou objeví i nějaký ten kamínek a to pak může dost bolet – ať už na něm klečíte, nebo ležíte. Takže na vášeň, souznění a společné vyvrcholení můžete opět zapomenout. Spíše se tahle situace projeví na partnerově erekci!

Sex v přírodě Foto: Sex v příroděFoto: All

 

6. Vaše představa: Pokračování intimností v útulném přímořském hotýlku s klimatizací

Realita: Po této vyčerpávající snaze, která většinou končí bez úspěchu a často i partnerskou roztržkou, se vrátíte do hotelu tak vyřízení a znechucení, že si raději dáte důkladnou sprchu a svalíte se do postele.

V posteli. Spolu, ale zvlášť... Foto: V posteli. Spolu, ale zvlášť...Foto: Thinkstock

 

Tak kolik z vás má ještě o letošní dovolené chuť vyzkoušet Sex on the beach?

Míchané alkoholické koktejly, 700 cal - nejenže vám po nich je většinou druhý den pěkně špatně, ale také jsou přímo kalorickou bombou. Alkohol sám o sobě má spoustu energie a v koktejlech je navíc často spoustu cukru nebo smetany. Foto: Míchané alkoholické koktejly, 700 cal - nejenže vám po nich je většinou druhý den pěkně špatně, ale také jsou přímo kalorickou bombou. Alkohol sám o sobě má spoustu energie a v koktejlech je navíc často spoustu cukru nebo smetany.Foto: Business Factory

 

Možná bude lepší, když si zajdete do místní romantické restaurace, dáte si pár skleniček koktejlu Sex on the beach, projdete se po pláži při západu slunce v romantickém objetí a pak si to nažhaveni namíříte rovnou do svého pětihvězdičkového hotelu s „klimoškou“ a zažijete úžasný sex, na který budete dlouhá léta vzpomínat :-)

Stačí jen vědět, jak na to Foto: Stačí jen vědět, jak na toFoto: All
Horoskopy 2018

reklama

reklama