10 nejlepších modelů z unikátní přehlídky Natali Ruden

Španělský sál Pražského hradu hostil unikátní módní přehlídku, kterou připravila návrhářka Natali Ruden (52). Podívejte se na nádherné modely a také na nestárnoucí Miladu Karasovou, která se objevila na mole v neuvěřitelné formě, i když jí je už 73 let!

Akce, za kterými stojí návrhářka Natali Ruden, vždy budí obrovskou pozornost. Módní přehlídky vždy patří mezi jedny z nejkrásnějších a u veřejnosti i nejoblíbenějších. Také tentokrát si velkolepý večer vychutnali modelky i hosté, kteří do Španělského sálu zavítali.

Hvězdou večera, která si vysloužila obrovský potlesk, se stala nestárnoucí Milada Karasová. Bylo na každém jejím pohybu vidět, jak si vychutnává, že se zase může projít po mole. Na přehlídce předvedla tři outfity - černý komplet a kabátek ze síťoviny, pak stříbrný saténový kostýmek a nakonec předvedla štíhlou postavu v modelu, kterému vévodily tmavé kalhoty a stříbrné brokátové sáčko se zajímavým límcem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Takto si přehlídku vychutnala Milada Karasová

„Měsíc a půl jsem nebyla cvičit a moje záda už to potřebovala. Najednou se mi to tam bloklo, to se nedá nic dělat. Takže jsem zatejpovaná, ale zvládli jsme to,“ popsala redakci webu Prima Ženy s úsměvem na rtech Karasová.

Během módní přehlídky, kterou moderoval elegán Jan Čenský, zazářila také operní pěvkyně Andrea Kalivodová (45). I ona díky profesionálnímu vystupování a sebejistému projevu sklidila velký potlesk. Podívejte se na rozhovor, kde Natali Ruden před kamerou večer zhodnotila. A také se podívejte na deset nádherných modelů do fotogalerie.

Sdílejte článek
Štítky krása móda Jan Čenský Milada Karasová Natali Ruden módní přehlídka Andrea Kalivodová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.