Celebrity

14. října 2022 16:05

Vanesa Havlíková

Hříšná móda z Playboy párty: Nechyběly outfity za statisíce ani za pár korun

Jako každý rok i letos se na Václavském náměstí konala párty Playboye, kterou si nenechalo ujít spoustu známých českých osobností. Nechyběly ani dámy, které se pro oblíbený magazín vysvlékly a strhly na sebe během večera veškerou pozornost. Co si na takovou událost oblékly? Jaký model byl ten pravý a kdo naopak šlápl zcela vedle?

Letošní ročník Playboy párty se stal z hlediska výběru outfitů velmi rozmanitým. Nechyběly žhavé modely za statisíce korun, oblečení za pár kaček z internetu ani pomalované obličeje. Dress code celého večera se nesl ve znamení černé barvy.

Podívejte se na playmate říjnového čísla časopisu Playboy:

Zahalená Dominika Myslivcová

O Dominice Myslivcové (28) se ví, že se rozhodně své přednosti nebojí ukázat. V oblibě má zejména hluboké výstřihy odhalující její výrazný dekolt. Tentokrát tomu tak ale nebylo a na večírku pánského časopisu Playboy se spíš zahalila. Co se týče výběru celého outfitu, Dominika určitě zabodovala.

Je hezké, že oblečení, které influencerka vybrala, není nudné ani příliš vyzývavé a je zkrátka tak akorát. Vysokými kozačkami a kabelkou od módního domu Dior svůj look už jen vylepšila. Ve společnosti se opět ukázala se svým novým přítelem Zdeňkem, vedle kterého jenom kvete.

Ležérnost, která nenadchla

DJ Lucca (44) se nepřišla jen bavit, ale také pracovat. Celý večer pouštěla svou hudbu, a postarala se tak o příjemnou atmosféru. Půvabná blondýnka sice dodržela černý dress code a zvolila outfit, který rozhodně neurazil, zároveň ale ani nijak nenadchl.

Pomalovaný obličej fitness trenérky

Karolína Huvarová (36) je známá česká fitness trenérka, která pomáhá lidem k cestě za vysněnou postavou a obdivovatelům se rozhodně nebojí pravidelně ukazovat své přednosti.

Na akci ji nalíčila známá make-up artistka Koki, jež zvolila výrazný make-up, na tuto příležitost však až příliš tvrdý – hodil se spíše na focení či extravagantní přehlídku. Půvabné šaty tak svým líčením zbytečně srazila. Karolína nicméně jednoznačně patřila k lépe oblečeným ženám večera a šaty byly opravdu krásné.

Outfit za statisíce

Playmate Angii Perssee (33) prozradila, že outfit, který na tuto událost zvolila, byl od luxusní značky Dior. Do vzorovaného kompletu investovala slušnou sumu peněz a těžko říct, zda se jí to vyplatilo, či spíše ne. Vzory zkrátka buď milujete, nebo nesnášíte.

Outfit na poslední chvíli

Hvězda filmu pro dospělé Drahomíra Jůzová alias Lady Dee (25), která svou kariéru již před časem ukončila, aby se mohla věnovat výchově malé dcerky, se na slavnostní večírek oblékla na poslední chvíli a s výběrem outfitu jí nikdo nepomáhal.

Je tedy vidět, že už ví, co jí sluší, a rozhodně se nebojí zvolit poněkud vyzývavější model. Pro někoho by mohl být už trochu moc, na podobnou událost se ale přece jen hodí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.