Celebrity

17. prosince 2021 06:05

David Laštovka

Hynek Čermák: Ženu, se kterou má dvě děti, opustil kvůli dvacítce. Seznámili se dost kuriózně

Svatá čtveřice - upoutávka

Charismatický herec je příkladem muže, kterého chytla takzvaná druhá míza. Po čtyřicítce se zamiloval do o dvacet let mladší kolegyně Veroniky Mackové a opustil životní partnerku, herečku a scenáristku Danielu Choděrovou, se kterou má dvě děti, syna Bořivoje a dceru Hedviku.

Přestože vztahu Hynka Čermáka s o generaci mladší Veronikou mnoho lidí příliš velkou šanci nedávalo, po čase se vzali a dodnes tvoří šťastný, spokojený pár. Seznámili se v roce 2015 během natáčení filmu Gangster Ka: Afričan za velmi kuriózních okolností.

„Držel jsem jí pistoli u hlavy a říkal si, že bych ji nejradši zastřelil. Dělám si legraci. Pravdou je, že to, že Veronika přijela na natáčení Gangster Ka, napomohlo tomu, že jsme ji vůbec dotočili. Byla to tam strašná divočina, točili jsme na pankáče a já jsem z toho chtěl vystoupit a odletět. Ale přiletěla Veronika, poznali jsme se a já jsem tam teda zůstal,“ popsal herec v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Amorův šíp ho zasáhl okamžitě. Věkový rozdíl v tu chvíli neřešil. „Není to o tom, že bych hledal mladší partnerku, ale když se zamilujete, co máte říct? Miluju tě, ale nejde to, protože jsi o dvacet let mladší? Myslím, že nejsem první ani poslední, komu se to stalo. Nutno říct, že Veronika není typická mladá holka. Je to taková stará duše,“ svěřil se pro magazín Zoom.

Přestože se svatbě dlouhá léta bránil a za manželku nepojal ani ženu, se kterou má dvě děti, Veroniku požádal o ruku po roce chození. „Svatba je o tom, že někomu slíbíte, že s ním budete v dobrém i zlém. To je sakra velký slib. A teď už se na něj cítím,“ vysvětloval Čermák s tím, že předtím na takový závazek nebyl ještě připravený. Přestože opustil rodinu, s dětmi si uchoval výborný vztah a dobře vychází i s bývalou ženou, která už si také našla novou známost.

Erotické scény s vlastní sestrou

Během kariéry zažil Hynek Čermák ledacos. V komedii Svatá čtveřice režiséra Jana Hřebejka natočené podle scénáře Michala Viewegha ztvárnil manželský pár se svou sestrou Viktorií Čermákovou. Dokonce je čekaly erotické scény. „My jsme vzali do hry to, že východiskem příběhu je určitá manželská únava, která se týká zejména jejich erotiky. Nevím, jestli bych uměl se skutečnými sourozenci rozehrát vážně míněnou erotickou scénu, ale určitou erozi manželského milostného života, to ano, a s chutí. U toho jsme se všichni pobavili. Akorát Hynek s Viktorkou pak říkali, že by to měli utajit před rodiči, aby z toho neměli šok,“ prozradil na premiéře filmu režisér.

Ze zákulisí přidal další historku. „Při natáčení, když se točí erotická scéna a není to nějaké softporno, tak se hodně markýruje. A v tomto filmu je to navíc v groteskní rovině. Kdyby sourozenci měli hrát milostnou spalující vášeň, tak by s tím asi mohli mít nějaký problém, ale tady hrají erotickou únavu. Snažili jsme se udělat tyto scény elegantně a vyhnout se klišé,“ dodal.

Druhou manželskou dvojici vytvořil Jiří Langmajer s Marikou Procházkovou. Na film, v němž si dále zahrál například Luděk Munzar, Barbora Poláková či Jenovéfa Boková se můžete podívat v pátek 17. prosince od 20:15 na TV Prima.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.