Celebrity

13. prosince 2021 18:55

Milan Rozšafný

Dcera Pavla Nedvěda se rázně vyjádřila k jeho vztahu s Darou Rolins: Tohle rozhodně není v plánu!

Je čerstvý vztah Pavla Nedvěda s Darou Rolins opravdu zalitý sluncem, nebo musí řešit první překážky v podobě případného stěhování?

Dara Rolins a Pavel Nedvěd jsou bez debat nejsledovanějším párem posledních dní a ještě jim to asi nějaký pátek vydrží. Potvrzením vztahu totiž řadě lidí vyrazili dech a média i fanoušci samozřejmě ve velkém rozebírají nejrůznější detaily a spekulují o jejich budoucnosti. A jedním z oblíbených témat je i společné bydlení.

V tomto směru to může mít totiž nový pár velmi komplikované. Dara s Nedvědem sice trávili evidentně hodně společného času v Itálii, do budoucna nejspíše budou přemýšlet o společném hnízdečku lásky. A v tomto ohledu budou samozřejmě velkou roli hrát také jejich děti. Zatímco Dara Rolins žije s třináctiletou dcerou Laurou poblíž Prahy, Nedvědovy děti Pavel a Ivana žijí s fotbalistou v Itálii. A právě dcera Ivanka o možném stěhování evidentně nechce ani slyšet.

Čtyřiadvacetiletá Ivanka Nedvědová totiž na dotaz webu ŽivotvČesku.cz, zda se u nich schyluje ke stěhování, měla velmi ráznou a všeříkající odpověď. „Žádné stěhování do Čech rozhodně v plánu nemáme,“ řekla Ivana. Zdá se tedy, že žádné stěhování v případě Pavla Nedvěda zatím rozhodně není na pořadu dne a zamilovaný pár nejspíš čeká vztah na dálku. Nedvěd navíc prodává luxusní byt na Malé Straně, v něm se údajně scházel se svou dřívější přítelkyní, jezdkyní parkouru Lucií Anovčínovou. Nevypadá to zatím, že by se fotbalista do Prahy kvůli novému vztahu hrnul. Nebo se do stěhování nehrne minimálně jeho dcera.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.