Celebrity

16. prosince 2021 06:00

Ondřej Mrázek

Vánoce Pavla Nedvěda: Opustí kvůli Daře rodinu? Zpěvačka prozradila, kde stráví svátky

Vánoce Rolins a Nedvěda

Zpěvačka Dara Rolins prozradila, kdy a za jakých okolností se seznámila s fotbalovou legendou Pavlem Nedvědem. Jak se k tomu staví jejich děti a příbuzní? A kde vlastně slavný pár stráví svátky? To všechno zaznělo exkluzivně v pořadu Showtime.

Tak se zdá, že číslo 11 je pro legendárního fotbalistu Pavla Nedvěda opravdu výjimečné. Kromě faktu, že jej nosil celý život na dresu, se na něj prý lepí i spousta jiných životních událostí. Příkladem budiž i seznámení se zpěvačkou Darou Rolins, které poprvé proběhlo už v roce 2011 při společné kampani na sportovní oblečení.

„Já si na to focení třeba vůbec nepamatuji. Je to ale vtipné. Pro Pavla je jedenáctka osudové číslo, měl ji na dresu. Ta se nám teď dost často objevuje v životě v různých souvislostech, takže něco na té jedenáctce asi bude,“ okomentovala celou událost zpěvačka.

Okolnosti seznámení Dary Rolins s Pavlem Nedvědem

Móda ale sehrála v jejich vztahu velkou roli i nyní. Rolins totiž v Itálii připravovala vlastní denimovou kolekci, a protože o ní Pavel údajně celé ty roky věděl, dokonce jí pravidelně posílal k narozeninám květiny, svedlo je to nakonec opět dohromady. O jedno pozvání na kafe a pár měsíců později tak spolu nyní plánují i společné trávení vánočních svátků.

Rolins každopádně není sama, kdo je ze svého nového partnera nadšená. Z jejího vztahu se těší i zpěvaččina rodina. Dcera Laura Pavla zbožňuje a velkým fanouškem je údajně i Dařin bývalý partner a otec Laury Matěj Homola.

A jak to tedy bude mít hvězdný pár přes svátky? „Pavel bude na Štědrý den s rodinou, stejně jako já budu s Matějem a Laurou. Období mezi svátky už strávíme spolu a Nový rok společně i s Laurou a pár přáteli přivítáme v Itálii na horách. Na to se moc těšíme,“ svěřila se nakonec zpěvačka.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.