Celebrity

10. prosince 2021 16:18

Žaneta Dernerová

Tajná láska z Itálie: Dara Rolins a Pavel Nedvěd tvoří pár. Nejde o románek, říká zpěvačka

Dara Rolins a Pavel Nedvěd tvoří pár

Slovenská zpěvačka Dara Rolins přiznala novou lásku! Od jejího rozchodu s rapperem Rytmusem se po jejím boku žádný muž oficiálně neobjevoval. Nyní šla ale krásná zpěvačka s pravdou ven. Jejím novým přítelem je historicky nejúspěšnější český fotbalista Pavel Nedvěd.

Podle informací deníku Super.cz trvá jejich vztah už šest měsíců. „Ano, je to pravda, od léta se propojily pracovní i příjemnější povinnosti v Itálii,“ odtajnila Dara i to, kde zřejmě jejich láska vzplála. Právě do italské Padovy totiž sympatická zpěvačka několik měsíců dojížděla tvořit svou džínovou kolekci Vermi, s níž se nedávno pochlubila.

V Itálii působí i její nový přítel a hvězdný fotbalista Nedvěd, který je viceprezidentem turínského Juventusu. Víc podrobností ale Dara neprozradila: „Nezlobte se, ale víc se svěřovat nechci. Jsme šťastní, že se nám povedlo nechat si to tak dlouho pro sebe, a vlastně poprvé v životě prožít ty nejhezčí počátky vztahu jen ve dvou, bez publika a asistence médií,“ řekla spokojeně Dara.

Přesto potvrdila, že se rozhodně nejedná o žádný nezávazný flirt nebo krátkodobé poblouznění, ale seriózní vážný vztah. „Ano, nejedná se o románek,“ sdělila serveru Super.cz Dara, která má ze vztahu s frontmanem kapely Wohnout Matějem Homolou dceru Lauru.

Devětačtyřicetiletá Dara tak poprvé od ledna 2018, kdy se rozešla s drsným rapperem Rytmusem, s nímž žila sedm let, potvrdila nového partnera. To stejně starý Pavel, přezdívaný pro své fotbalové umění Grande Paolo, je sice oficiálně stále ženatý, ale poslední dva roky byl vídán se svou milenkou Lucií Anovčínovou. S manželkou má syna Pavla a dceru Ivanu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 7. 2024

Berani, duchovní záležitosti by vás mohly velmi zajímat. Možná se budete chtít ponořit do metafyzických studií a meditací, ale pracovní nebo rodinné povinnosti by vám mohly bránit v uskutečnění těchto přání. Nenechte se tím zklamat. Místo toho se soustřeďte na všední povinnosti a dokončete je. Pak můžete přejít ke skutečně fascinujícím záležitostem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.