Celebrity

16. května 2021 06:05

Gabriela Kolinová

Dara Rolins: Těším se, až zaplním diář. Očkování mě asi čeká, jisté obavy mám

Prima Ženy: Dara Rolins to na jevišti dovede rozbalit

Zpěvačka Dara Rolins má letos svůj diář poměrně prázdný, ale už se těší, až ho zase zaplní. Pomalu se vrací ke zpívání. V neděli ji čeká on-line koncert. A jelikož by i ráda cestovala, nechá se zřejmě očkovat proti onemocnění COVID-19. Jisté obavy ale má, jak přiznala. Jak zvládá návrat do normálního života a jak se těšila do školy její dcera Laura?

Dara Rolins to na jevišti dokáže rozbalit, ale v běžném životě je poměrně plachá žena. V době rozvolňování si zase zvyká na lidi a taky na ranní vstávání se školačkou Laurou. Budík ve všední den opět nařizují na šestou ráno. Na tohle si docela rády odvykly. Její třináctileté Lauře se prý do školy moc nechtělo: „Musím říct, že Laura v autě remcala. Nehtělo se jí a vůbec se jí nedivím,“ prozradila v pořadu Showtime zpěvačka. Na distanční výuku si docela navykly: „Byl to takový kulturní zážitek jiného rázu,“ dodala.

I sama Dara měla s návratem do normálního režimu problém: „Je to zvláštní, říkala jsem si: ‚Jéé, lidi, otevřený krámy.‘ Já jsem v podstatě plachý člověk. Na jevišti je to něco jiného, ale když jsem mezi lidma, tak černý triko, džíny, brýle... Ten stav, že se člověk zakuklí, mi velmi vyhovuje,“ vysvětlila Dara. Lockdown jí tedy svým způsobem vyhovoval: „Hlava se dostala do jiného módu, takového odpočinkového, do jisté míry mi to vyhovovalo, to přiznávám,“ prozradila.

Koncert? Mám trému, rok jsem nedržela mikrofon

Dara Rolins na konci minulého roku pokřtila svůj diář. Jak ale přiznává, ten její docela zeje prázdnotou: „Doufám, že do toho příštího diáře bude co psát. Letos si tam píšu všechno, i potraviny, abych ho zaplnila, tak málo událostí, akcí, cestování, to si ten diář nezaslouží, aspoň ho člověk může pojmout jako takový deníček,“ dodala zpěvačka.

Ona sama se už pomalu vrací na jeviště. V neděli 16. května bude mít od 20 hodin on-line koncert s názvem Nablízko. „Mám trošku trému, protože jsem nedržela rok mikrofon,“ prozradila s tím, že to ale bude stát za to: „Budu zpívat, jako bych si zpívala pro sebe. V tom to bude jiné, dostane to větší intimitu v tom pocitu a prožitku. Jen tak si sednu a zazpívám si pár svých písniček,“ lákala diváky.

Během pandemie koronaviru se Dara rozhodně nenudila, místo zahálení se pustila do tvůrčí činnosti. „Doba karantény byla dlouhá a hudby bylo málo, tak ta moje kreativita potřebovala uplatnit, tak jsem si vymyslela vonné svíčky, kterým jsem dala název ‚Ver mi‘ podle mé písničky. Jsou to věci, které do mého života patří odjakživa, já se tím bavím, je to takový voňavý koníček,“ prozradila.

A jak to má Dara Rolins s očkováním proti koronaviru? Jako věková kategorie 45+ už by měla na vakcínu nárok. „Nebudu lhát, že nemám pochybnosti. Jak která vakcína na nás bude působit a co s náma udělá. Jsou to přirozené obavy ženy, která není doktorka ani se tím nijak nezaobírá, ale je spousta moudrých hlav, které vědí a má přirozená intuice velí podstoupit tenhle krok,“ svěřila se.

Někteří členové její rodiny už očkování podstoupili: „V případě mamky je to naprosto nezbytné, byli jsme za to i rádi, že tady ta možnost byla," přiznala Rolins. Ona sama by zase chtěla fungovat jako dřív, takže asi váhat nebude: „Já bych ráda cestovala a myslím, že se tomu v takovém případě nevyhneme," uzavřela.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.