zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Co vás čeká a nemine?

Láska, sex, peníze a zdraví v roce 2022 podle horoskopu
Vložením emailu souhlasím s podmínkami pro zasílání novinek.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Lenka Filipová odmítá očkování proti koronaviru. Má pro to své důvody

Lenka Filipová a očkování na COVID (zdroj: CNN Prima NEWS)
Lenka Filipová a očkování na COVID (zdroj: CNN Prima NEWS)
Gabriela Kolinová , Vydáno: 06.05.2021
Zpěvačka Lenka Filipová si po roce zazpívala na koncertě, i když bez diváků. První zkušenost se streamováním svého vystoupení má díky herečce Kateřině Brožové. Ta si vymyslela projekt spojený s prohlídkou mělnického zámku a Lenku do něj zapojila. Diváci tu však chyběli. Zpěvačka už se prý těší, až bude moci vystupovat před živým publikem. Očkování proti koronaviru ale odmítá. Proč?

reklama

Lenka prožívá období pandemie beze strachu. Po boji s velmi vážným selháním imunitního systému před čtyřmi lety má pocit, že nic horšího už ji potkat nemůže. „Bylo to velmi špatné, ale ze všeho mě vytáhla muzika,“ prozradila v pořadu Showtime. 

Zpěvačka je velmi ráda, že si mohla opět zahrát. A to v krásných prostorách zámku Mělník. Bohužel však bez živého publika: „Ta energie mě bavila, i když tam nebyli lidi. Ty hlavičky jsem si představila. Ale těším se na živé hmatatelné lidi, které budeme moci i obejmout. Je nesmírně důležité zažívat ten přenos energie. Říká to každý, ale ono to opravdu funguje,“ popsala zážitek z vystoupení.

Zpěvačka Lenka Filipová se nenechá očkovat proti koronaviru.
Autor: profimedia Zpěvačka Lenka Filipová se nenechá očkovat proti koronaviru.

Filipová během pandemie koronaviru nechala hlas odpočívat. Místo toho si doplnila poznatky z historie a filmové tvorby: „Měla jsem zase víc času na sebe,“ přiznala. Teď se prý připravuje na další desku: „Bude klasická i se zpěvem, na počest kytaristy, který předčasně odešel. A těším se na další písničkový album. Dělám souběžně na těchto dvou věcech,“ doplnila. 

Testovat a chránit ano. Očkovat ne

A jaký má zpěvačka názor na očkování proti koronaviru? Podle ní by měli mít lidé možnost si vybrat: „Každý by se měl zařídit podle toho, jak se cítí. Nikde není dáno pravidlo, že ten by měl být očkovaný a ten ne,“ řekla. Ona sama už onemocnění covid-19 prodělala, proto se očkovat nenechá: „Já se očkovat nebudu. Myslím, že kdybych byla ohrožená, tak samozřejmě ano, ale můj organismus to zvládnul, mám taky covid za sebou. Nevidím důvod, proč bych se měla očkovat dopředu proti něčemu, co mi ještě není,“ vysvětlila svůj postoj v pořadu Showtime.

Proti opatřením ale nic nenamítá. „Radši se budu testovat a chránit, to považuju i za ohleduplný.“ Volbu očkování by nechala na každém z nás: „Nedávala bych to jako pravidlo. To vám nemůže nikdo nařídit. Zdravotní stav nemůže někdo ovlivňovat. Jen vy,“ uzavřela. 

Iva Pazderková promluvila o nákaze koronavirem. Míša Tomešová má covid podruhé.

Covid a známé tváře: Bylo mi zle, měla jsem puchýře po těle. Koho vir skolil?

 

Iva Hüttnerová jako Běta

Iva Hüttnerová prodělala covid-19: Bylo mi strašně mizerně a trvalo to měsíc! 

reklama

Související témata: Lenka Filipová , koronavirus , očkování , covid 19

reklama

Přečtěte si také

reklama