Seriály a filmy

1. dubna 2021 15:23

Iva Hüttnerová prodělala covid-19: Bylo mi strašně mizerně a trvalo to měsíc!

Covid si nevybírá a dostihl i jednu z postav seriálu Slunečná. Oblíbená Běta v podání Ivy Hüttnerové tak musela na několik týdnů přerušit natáčení a diváci vídali jen to, jak telefonuje, nebo se o ní ve scénáři pouze mluvilo. Herečka už je ale v plné polní a diváci se na ni mohou opět těšit v dnešním díle seriálu Slunečná.

Iva Hüttnerová si prošla těžkým průběhem covidu, přestože se chovala zodpovědně a dávala na sebe pozor. A to znamenalo, že musela na nějaký čas opustit ateliéry a s nevyzpytatelnou nemocí se prala doma.

„Nikdy v životě mi nebylo tak mizerně a trvalo to celý měsíc. Teď už jsem v pořádku, ale občas mě zaskočí únava,“ přiznala herečka, které opravdu nebylo do zpěvu. A většinou při natáčení srší dobrou náladou, kterou rozdává všem okolo. „Teď už je všechno v pořádku, točím nebo si užívám volno na své milované zahrádce, kde se všechno začíná probouzet k životu,“ prozrazuje herečka, která se objeví po nechtěné pauze na obrazovce už dnes večer.

Podívejte se už teď na video ze seriálu Slunečná:

„Jsme rádi, že je paní Hüttnerová opět na place a pokračuje v natáčení. Nikdy se neuvažovalo o tom, že by měla ze seriálu odejít, nebo by ji měl dokonce nahradit někdo jiný. Tyto spekulace jsou liché a není na nich nic pravdy,“ upřesňuje PR koordinátor Slunečné Josef Ducký.

Ivu Hüttnerovou jako Bětu sledujte již dnes večer ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.