zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Dara Rolins o mužích a slávě: Bylo mi deset a jeden chlapec se kvůli mně chtěl zabít

Zpěvačka Dara Rolins.
Autor: archiv FTV Prima/ 7 pádů Honzy Dědka Zpěvačka Dara Rolins.
schneiz , Vydáno: 16.10.2020
Zpěvačka Dara Rolins se v pořadu 7 pádů Honzy Dědka vyznala ze svých vztahů s muži. S těmi to měla těžké už v dětství, kdy se stala slavnou zpěvačkou a zamilovávali se do ní dospělí muži. Dara Rolins se rozpovídala i o vztahu s otcem své dcery.

reklama

Předzvěst, že to s muži v životě nebude mít jednoduché, přišla už v jejím dětství. „Jeden chlapec byl do mě natolik zamilovaný, až mu můj táta musel vysvětlit, jestli se nezbláznil. Napsal mi dopis, že chce ukončit svůj život, a nechal mi klíčky od svého auta ve schránce. Ale mně tenkrát bylo deset, neměla jsem ani řidičák. Můj táta šel za tím chlapcem domů, dal mu pár facek, aby se vzpamatoval, a pak ho zaměstnal,“ vzpomíná Dara Rolins na první milostnou eskapádu.

Dara Rolins
Autor: instagram.com/dararolins_vermi Dara Rolins

Dva odlišné světy, které se nakonec nepotkaly

Dara Rolins byla jednou dokonce zasnoubená s hokejistou Jaroslavem Bednářem. V životě ale lásek prožila hned několik. A teď? „Muže miluju, teď teda žádného konkrétně víc. Nemám po boku žádného partnera,“ přiznala Honzovi Dědkovi a prozradila, jací muži se jí líbí. „Baví mě zajímaví týpci. Matěj (Homola, otec její dvanáctileté dcery Laury – pozn. red.) po mně nechtěl nic. Ale měli jsme rozdílné světy, a i když jsme se je snažili přiblížit, pořád byly hodně vzdálené,“ přiznává. „Ani na dovolené to moc neswingovalo. Dokonce jsem si koupila i ruksak a sbalila jsem se do něj na měsíc. Jeli jsme do Mexika. To jsem vybrala já, říkala jsem si, že se přiblížím jeho světu, on miluje Indii, a trochu mému světu, já miluju Ameriku. Tak se mi zdálo, že to by mohlo fungovat, ale on třeba nechtěl do hotelu, a já jsem zase nechtěla spát pod širákem s ruksakem pod hlavou. A když jsem si ten hotel vydupala, ležel na zemi. Ale já ho za to obdivuju, Matěj je svůj, je to frajer,“ dodala s neskrývaným obdivem. A co skřípalo ve vztahu s Rytmusem?

Pořad 7 pádů Honzy Dědka můžete sledovat každé úterý večer na Primě nebo se podívejte online v archivu iPrima.cz

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , Dara Rolins , bývalý partner , Matěj Homola , rytmus

reklama

Přečtěte si také

reklama