Dara Rolins o mužích a slávě: Bylo mi deset a jeden chlapec se kvůli mně chtěl zabít

Zpěvačka Dara Rolins se v pořadu 7 pádů Honzy Dědka vyznala ze svých vztahů s muži. S těmi to měla těžké už v dětství, kdy se stala slavnou zpěvačkou a zamilovávali se do ní dospělí muži. Dara Rolins se rozpovídala i o vztahu s otcem své dcery.

Předzvěst, že to s muži v životě nebude mít jednoduché, přišla už v jejím dětství. „Jeden chlapec byl do mě natolik zamilovaný, až mu můj táta musel vysvětlit, jestli se nezbláznil. Napsal mi dopis, že chce ukončit svůj život, a nechal mi klíčky od svého auta ve schránce. Ale mně tenkrát bylo deset, neměla jsem ani řidičák. Můj táta šel za tím chlapcem domů, dal mu pár facek, aby se vzpamatoval, a pak ho zaměstnal,“ vzpomíná Dara Rolins na první milostnou eskapádu.

Dva odlišné světy, které se nakonec nepotkaly

Dara Rolins byla jednou dokonce zasnoubená s hokejistou Jaroslavem Bednářem. V životě ale lásek prožila hned několik. A teď? „Muže miluju, teď teda žádného konkrétně víc. Nemám po boku žádného partnera,“ přiznala Honzovi Dědkovi a prozradila, jací muži se jí líbí. „Baví mě zajímaví týpci. Matěj (Homola, otec její dvanáctileté dcery Laury – pozn. red.) po mně nechtěl nic. Ale měli jsme rozdílné světy, a i když jsme se je snažili přiblížit, pořád byly hodně vzdálené,“ přiznává. „Ani na dovolené to moc neswingovalo. Dokonce jsem si koupila i ruksak a sbalila jsem se do něj na měsíc. Jeli jsme do Mexika. To jsem vybrala já, říkala jsem si, že se přiblížím jeho světu, on miluje Indii, a trochu mému světu, já miluju Ameriku. Tak se mi zdálo, že to by mohlo fungovat, ale on třeba nechtěl do hotelu, a já jsem zase nechtěla spát pod širákem s ruksakem pod hlavou. A když jsem si ten hotel vydupala, ležel na zemi. Ale já ho za to obdivuju, Matěj je svůj, je to frajer,“ dodala s neskrývaným obdivem. A co skřípalo ve vztahu s Rytmusem?

Pořad 7 pádů Honzy Dědka můžete sledovat každé úterý večer na Primě nebo se podívejte online v archivu iPrima.cz


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.