Celebrity

13. prosince 2021 05:59

Milan Rozšafný

Dara Rolins promluvila o vztahu s Nedvědem. Kdo koho ulovil? A je už fotbalista rozvedený?

Nový nečekaný hvězdný pár Dara Rolins a Pavel Nedvěd je aktuálně terčem pozornosti všech fanoušků a médií. Nyní se o své nové lásce konečně rozpovídala i slavná zpěvačka.

Zpráva, která před pár dny šokovala snad každého. A velice příjemně. Česká média začala psát o půl roku utajovaném vztahu mezi legendárním fotbalistou Pavlem Nedvědem a zpěvačkou Darou Rolins. A jelikož Slovenka nemá důvod svůj vztah skrývat, ihned ho médiím, už jako šťastně zadaná, potvrdila. „Ano, je to pravda, od léta se propojily pracovní i příjemnější povinnosti v Itálii,“ potvrdila Dara deníku Super.cz. Dvojice, která se seznámila v létě v Itálii, při tvoření džínové kolekce Vermi, je od té doby pod drobnohledem jak nadšených fanoušků, tak samozřejmě i médií.

Dara Rolins o Nedvědovi: miluji ho a stojím při něm

Dara se tedy nyní ke své čerstvé lásce opět vyjádřila, tentokrát na Instagramu. A dokonce zde práskla, kdo ve skutečnosti koho sbalil. „Dovolím si tvrdit, že aktuálně neexistuje v Čechách ani na Slovensku nikdo, komu by uniklo, že Dara ulovila medvěda. Teda pardon, Nedvěda. Mimochodem, bylo to přesně naopak,“ prozradila zpěvačka. Dodala potom, že se mediální fáze vztahu s blonďatým kanonýrem obávali, samozřejmě ale věděli, že to dříve či později přijde. A zdá se, že mediální i fanouškovské pitvání vztahu bere Dara s velkým nadhledem.

Že nejde o žádný románek, potvrdila její další slova, v nichž vyznává Nedvědovi lásku a přiznává, co na něm nejvíce miluje. „Nejsme dokonalí, ale myslím, že máme oba srdce na pravém místě. I proto svého „nového“ muže miluji, a stejně jako on při mně, stojím i já při něm. V dobrém i zlém,“ ukončila Dara své vyznání.

Nedvědovo manželství

Pozornost médií ovšem samozřejmě přitahuje i sportovní ikona. Okolo Nedvědových vztahů totiž panovalo spousty otazníků. Fotbalista byl dlouhá léta šťastně ženatý s manželkou Ivanou, s níž má dvě děti, syna Pavla a dceru Ivanu. Jeho na první pohled pevný vztah, jenž neměl daleko k třicetiletému manželství, ale vzal za své, když před lety prasknul Nedvědův románek s mladou jezdkyní parkouru Lucií Anovčínovou.

Po rozchodu s mladou blondýnkou se začalo spekulovat, zda se tvář Juventusu Turín k manželce po odloučení přeci jen nevrátila. Tyto spekulace však vzaly díky vztahu s Darou za své a Nedvěd deníku Blesk dokonce potvrdil, že manželství s Ivanou je definitivně u konce. „Jsme oficiálně rozvedení, ale víc se k tomu nechci vyjadřovat,“ vyjasnil fotbalista. Jeho lásce s překrásnou zpěvačkou tak nestojí nic v cestě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.