Hvězdy seriálu ZOO pod palbou záludných otázek. Zazáří Burešová i Kopečný

Herci Eva Burešová, Robert Urban, Jan Kopečný nebo Ondřej Pavelka září v oblíbeném rodinném seriálu z prostředí zoologické zahrady. A ať už jsou vztahy mezi jejich postavami jakékoliv, teď budou muset táhnout za jeden provaz. Kdo z nich je největší taktik a s jakými strategiemi do show šli?

Zábavná soutěžní show prověří nejen jejich bystrost, rychlost a přehled, ale i vzájemnou souhru a porozumění.

Herečka Eva Burešová, která se po krátké mateřské pauze nedávno opět vrátila k natáčení ZOO, prokáže nevídané souznění s kapitánem svého týmu Jakubem Prachařem. Ten všechny rozesměje, když se bude snažit v Máme rádi Česko popsat pojem sebereflexe. Naneštěstí jeho spoluhráči nestihnou v časovém limitu nic víc než záchvat smíchu. Začátek jeho vysvětlování ale zaujme moderátora show Libora Boučka natolik, že mu dá šanci i po uplynutí vyměřeného času.

Soutěživý Jakub, jenž na sebe v zábavném pořadu práskl, co vykřikuje při orgasmu, neváhá a za vidinou dalších bodů ve prospěch svého týmu se chopí jedinečné příležitosti. K dispozici má pouze jednu větu. „Já jsem hnusný a myslím si, že jsem hezký. Takže nemám…?“  napoví Prachař. „Sebereflexi,“ vypálí okamžitě Burešová, čímž nejen oslní přítomné v sále, ale získá pro tým i kýžené body.

Zatímco po jejím a Prachařově boku se představí herci Robert Urban a Ondřej Pavelka, proti nim nastoupí v show Máme rádi Česko, kterou uvidíte v pátek od 20:15 na Primě, pod vedením kapitána Vojtěcha Kotka Natálie Halouzková, Dušan Sitek a Jan Kopečný. Právě ten jako by si vzal něco ze své postavy v seriálu ZOO a při hře Dáreček zkouší taktizovat.

Zdržovací taktika Jana Kopečného

Kopečný, který se poprvé objevuje v záporné roli a láme srdce Evě Burešové, si nechává explodovací krabici dlouho na klíně a schválně odpovídá špatně. „Do sedmé bé,“ zní například jeho odpověď na otázku, do které třídy chodili Mach a Šebestová. Od toho okamžiku už je naprosto všem jasné, že zvolil zdržovací taktiku a snaží se krabici nechat u sebe zcela záměrně. Vyjde mu to? Nebo dostane pomyslnou facku stejně jako seriálový Kamil?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.