Celebrity

24. března 2022 08:05

red

Šokující odhalení: Co vykřikuje Jakub Prachař při orgasmu?

Inkognito (9) - Co Jakub Prachař vykřikuje při orgasmu

Jak nasvědčuje jeho chování, Jakub Prachař je v sedmém nebi díky své nové lásce Saře Sandevě, s níž se seznámili při natáčení komediálního krimiseriálu Dvojka na zabití. Nyní na něj jeho kamarád, hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý prozradí zásadní pikantnost z intimního života.

Při sledování dalšího dílu show Inkognita, který odvysílá televize Prima ve čtvrtek 24. března, se diváci nejen pobaví, ale dozvědí se i pár zajímavých pikantností na známé hádající osobnosti. Například to, co Jakub Prachař vykřikuje při orgasmu!

Co v Inkognito prozradí na Prachaře Gregor Brzobohatý?

Debata začne nevinně, když vtom Ondřej Brzobohatý prozradí, že se mu Jakub Prachař nedávno svěřil s tajemstvím. „Pan Prachař se mi jednou svěřil, že při orgasmu křičí svoje vlastní jméno,“ pronesl s vážnou tváří. „Ne, ne, ne! Já jsem říkal, že vrchol narcismu je vykřikovat při orgasmu svoje vlastní jméno,“ brání se Jakub.

Do toho se vloží jako obvykle Libor Bouček: „A křičíš ho v prvním pádě nebo je to volání: Jakube, Jakube?“ Na to Jakub již jen lakonicky odpoví, že záleží na prostoru. Ondřej Brzobohatý doplní, že první pád je rozhodně lepší, a situaci napodobí: „Jakub, Jakub!“ „Je to vlastně takový podpis toho výkonu,“ uzavírá debatu Libor Bouček.

Své by k tomu jistě měly co říct bývalá Jakubova manželka Agáta Prachařová nebo jeho současná partnerka Sara Sandeva…

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.