Herečka Sara Sandeva je zamilovaná až po uši. Proč na ni Jakub Prachař nežárlí?

Sympatickou Saru Sandevu jste mohli vidět v seriálu Dvojka na zabití po boku herce a moderátora Jakuba Prachaře. S ním už nějakou dobu tvoří pár. Co všechno prozradila o jejich vztahu nebo o tom, jak se udržuje v dobré kondici?

Herečka nyní mimo jiné vystupuje na divadelních prknech, a to v muzikálu Kouř v divadle Na Fidlovačce. V adaptaci legendárního filmu se ujala role Andrey alias Kotěte. Na jevišti se sice pohybuje s ladností a lehkostí, přiznává však, že tak snadné to není. „Je to náročné v tom, že to obsahuje tři složky: herectví, zpěv i tanec – a tak si to člověk musí zopakovat a připravit si to i s fyzičkou,“ vysvětluje.

V udržení dobré fyzické kondice jí pomáhá její nový koníček. Křehká brunetka začala navštěvovat hodiny boxu, kde prý zatím místo do pytle buší do trenéra. „Našla jsem si koníček, u kterého se vybiju, a díky tomu mám fyzičku a kondičku na fajn fajn fajnový,“ popisuje v rozhovoru pro pořad Showtime.

Láska prochází boxem, žárlivost nehrozí

Do ringu ale prý nikoho vyzývat nechce. „Opravdu neplánuji, jak je teď trendem, že bych někoho vyzývala k souboji a šla boxovat,“ směje se Sandeva a dodává, že s tímto sportem začala hlavně kvůli sobě a svému zdraví. Na tréninky ji doprovází přítel Jakub a kamarádka, takže nějaká žárlivost ze strany partnera nehrozí. „Je schválený všema a je skvělý. Nemá divné narážky na ženské, to bych nechtěla,“ vysvětluje s tím, že v takovém případě by se s podobným mužem hodně rychle rozloučila.

Čtyřiadvacetiletá balkánská kráska se s přítelem Jakubem Prachařem seznámila právě na natáčení zmiňovaného primáckého seriálu Dvojka na zabití, a ačkoliv svůj vztah nějakou dobu tajili, teď svou lásku konečně přiznávají bez ostychu. „Všechno je v pořádku, mám práci, rodinu, nejbližší lidi kolem sebe a jsem šťastná a zamilovaná,“ odpověděla na otázku týkající se osobního života Sandeva.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 11. 6. 2023

Nadcházející den vám bude vyhovovat, ale nesmíte očekávat zázraky. Nyní je čas uzdravování. V následujících týdnech obnovíte harmonii svých energií a díky lepší stravě a životnímu stylu získáte zpět svou kondici. Přestavba čeká i váš citový život, protože najdete odvahu postavit se některým znepokojivým otázkám.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.