zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Sara Sandeva: Rodiče nezajímá, že jsem herečka, občas rozvážím jídlo

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Petra Kloidová , Vydáno: 24.11.2021
Sara Sandeva je krásná a talentovaná herečka. To jí však nedává žádné privilegium. Jak sama přiznala, musí se podílet i na chodu rodinného podniku. Povídaly jsme si před natáčením Show Jana Krause i o tom, proč ji nepřekvapilo, že se v létě stala terčem bulváru.

reklama

  • Býváte nervózní?

Strašně. A nejhorší je, že se dokážu sama znervóznit takovým způsobem, který je naprosto zbytečný. Někdy to není úplně dobré.

  • Nedávno skončil váš seriál Dvojka na zabití, kde jste hrála s Jakubem Prachařem. Jak na něj vzpomínáte?

Na ten seriál nebo na Jakuba (směje se)? Vzpomínám na něj hodně ráda, bylo to sice náročné natáčení, ale já jsem si to hodně užila a zkusila jsem si novou roli, což bylo skvělé. Myslím si, že se ten seriál líbil spoustě diváků a za to jsem ráda.

Sara Sandeva v pořadu Show Jana Krause
Autor: FTV Prima Sara Sandeva v pořadu Show Jana Krause
  • Vaši rodiče pocházejí z Makedonie. Po příjezdu do Prahy si otevřeli bistro s balkánským jídlem. Jak jste prožívali tyto dva náročné roky?

Bylo to náročné jako samozřejmě pro všechny, kteří mají restaurace a bistra. Je to znát, když tam lidé nejsou. Normálně je bistro otevřené a lidé přicházejí, odcházejí, povídáte si s nimi. Je to jiné, než když máte pouze výdejní okénko a vydáváte jídlo.

Sara Sandeva hraje v seriálu Dvojka na zabití vyšetřovatelku Světlou.
Autor: Benedikt Renč Sara Sandeva hraje v seriálu Dvojka na zabití vyšetřovatelku Světlou.
  • Patříte mezi děti, které v rodinném podniku musely pomáhat?

Já mezi ně stále patřím (směje se). Našim je úplně jedno, že jsem herečka, co dělám, kdy to dělám. Když mám čas, tak jsem v bistru a pomáhám. Občas tedy rozvážím jídlo a každý večer, opravdu každý všední den, jsem já ta, co píše menu. Takže jsem zaměstnaná v bistru, ačkoliv nedostávám zaplaceno, ale jsem.

  • Když už jsme u těch peněz – byla jste dítě, které si šetřilo? Hrát jste začala už v dětství…

Poprvé jsem si vydělala ve čtrnácti letech a upřímně nevím, kde ty peníze jsou (směje se). Já jsem je prostě nějak utratila za cestování a různé věci, takže jsem si moc nešetřila. Začala jsem si šetřit až později.

Sara Sandeva hraje v seriálu Dvojka na zabití vyšetřovatelku Světlou.
Autor: Benedikt Renč Sara Sandeva hraje v seriálu Dvojka na zabití vyšetřovatelku Světlou.
  • V létě jste se na nějakou dobu stala tváří bulvárních plátků. Nepůsobíte, že byste vyhledávala zrovna pozornost ze strany bulváru. Jak jste to prožívala?

Já se musím přiznat, že jsem s tím trochu počítala. Samozřejmě, když máte hlavní roli v seriálu na Primě a úplně ve stejnou dobu jsem nazkoušela hlavní roli ve hře Kouř, dá se to předpokládat. Trochu jsem to zaznamenala, ale tímto se úplně nezabývám, takže se mnou to nic moc neudělalo. Rozhovory ráda dám, a tam, kde je i video, tak to jsou věci, které říkám opravdu já.

  • Existuje nový projekt, kde vás diváci brzy uvidí?

Odložila se nám bohužel premiéra filmu Vánoční příběh na příští rok. Je to krásný film plný úžasných herců a samozřejmě bych ráda pozvala do divadla Na Fidlovačce, kde hrajeme Kouř.

Sara Sandeva bude hostem pořadu Show Jana Krause, ve středu ve 21:35 na Primě. 

Jakub Prachař a Sara Sandeva.

Jakub Prachař a Sara Sandeva jsou spolu. Potvrdili to fotkou z Karlových Varů

reklama

Související témata: Show Jana Krause , FTV Prima , Sara Sandeva , Dvojka na zabití , Show Jana Krause , Jakub Prachař

reklama

Přečtěte si také

reklama