Jakub Prachař a Sara Sandeva jsou spolu. Potvrdili to fotkou z Karlových Varů

Tvoří herci Sandeva a Prachař pár

Herci Jakub Prachař a Sara Sandeva jsou parťáci z krimi seriálu Dvojka na zabití. Společné chvíle však přenesli i mimo plac. Kráska s balkánskými kořeny si užívala se svým parťákem Jakubem čas na filmovém festivalu v Karlových Varech. Poté, co Prachař sdílel trochu tajemnou fotku na Instagramu, jim všichni gratulují k jejich lásce.

Jakub na sociální síti sdílel fotografii, pod kterou s úctou poděkoval za krásný čas strávený v lázeňském městě. „Karlovy Vary - Janek, Kachna, Film, Jura, BB, TR, Poslední Bond v Čechách, PUPP, HŇUPP, 55. Běžte na Zátopka. A na fotce i byty na prodej. Nemá to Muchu. OCH, jaká je to krása,“ napsal. Pod příspěvkem zanechal podpis J a S. A hned se vyrojilo spoustu gratulací a srdíček. Jakub a Sara tak zřejmě trochu tajemně potvrdili, že jsou spolu.

První spekulace o tom, že Jakub a Sara jsou pár i mimo seriálový plac, se objevily, když je novináři načapali na tiskové konferenci TV Prima. Pod Žižkovskou věží si šeptali do ucha a nápadně se k sobě tulili. Informaci, že by mezi nimi mohlo být něco víc, ale oba vyvrátili.

Spolu v každém případě

Jakub Prachař si v seriálu Dvojka na zabití zahrál nevrlého kriminalistu Martina Rykla, Sara Sandeva v něm vystupuje jako nová krev policejního oddělení Karolína Světlá.

Herci prozradili, že si v televizní sérii půjdou hned od prvního setkání po krku. Až časem se ukáže, že na rčení, že protiklady se přitahují, přece jen něco pravdy bude. Seriál Dvojka na zabití má premiéru už 4. září ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.