zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jakub Prachař a Sara Sandeva jsou spolu. Potvrdili to fotkou z Karlových Varů

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Andrea Dvořáková , Vydáno: 26.08.2021
Herci Jakub Prachař a Sara Sandeva jsou parťáci z krimi seriálu Dvojka na zabití. Společné chvíle však přenesli i mimo plac. Kráska s balkánskými kořeny si užívala se svým parťákem Jakubem čas na filmovém festivalu v Karlových Varech. Poté, co Prachař sdílel trochu tajemnou fotku na Instagramu, jim všichni gratulují k jejich lásce.

reklama

Jakub na sociální síti sdílel fotografii, pod kterou s úctou poděkoval za krásný čas strávený v lázeňském městě. „Karlovy Vary - Janek, Kachna, Film, Jura, BB, TR, Poslední Bond v Čechách, PUPP, HŇUPP, 55. Běžte na Zátopka. A na fotce i byty na prodej. Nemá to Muchu. OCH, jaká je to krása,“ napsal. Pod příspěvkem zanechal podpis J a S. A hned se vyrojilo spoustu gratulací a srdíček. Jakub a Sara tak zřejmě trochu tajemně potvrdili, že jsou spolu.

 

Jakub Prachař a Sara Sandeva.
Autor: profimedia Jakub Prachař a Sara Sandeva.

První spekulace o tom, že Jakub a Sara jsou pár i mimo seriálový plac, se objevily, když je novináři načapali na tiskové konferenci TV Prima. Pod Žižkovskou věží si šeptali do ucha a nápadně se k sobě tulili. Informaci, že by mezi nimi mohlo být něco víc, ale oba vyvrátili.

Spolu v každém případě

Jakub Prachař si v seriálu Dvojka na zabití zahrál nevrlého kriminalistu Martina Rykla, Sara Sandeva v něm vystupuje jako nová krev policejního oddělení Karolína Světlá.

Herci prozradili, že si v televizní sérii půjdou hned od prvního setkání po krku. Až časem se ukáže, že na rčení, že protiklady se přitahují, přece jen něco pravdy bude. 

Seriál Dvojka na zabití má premiéru už 4. září ve 20:15 na Primě.

Jakub Prachař a Sara Sandeva na tiskové konferenci FTV Prima. Odkud se objevily fotografie a zvěsti, že si je dvojice blízká i jinak než profesně.

První video Jakuba Prachaře a Sary Sandevy: Jak to mezi nimi jiskří?

reklama

Související témata: Jakub Prachař , Sara Sandeva , Dvojka na zabití , filmový festival Karlovy Vary

reklama

Přečtěte si také

reklama