Seriály a filmy

14. srpna 2021 05:45

První video Jakuba Prachaře a Sary Sandevy: Jak to mezi nimi jiskří?

Dvojka na zabití (1) - upoutávka

Herci Jakub Prachař a Sara Sandeva se potkali minulý rok na natáčení krimi seriálu Dvojka na zabití. Jejich televizní vztah připodobňují autoři seriálu k fenoménů televizních detektivů Dempsey a Makepeaceové. Média momentálně spekulují o tom, zda Jakuba Prachaře a Saru Sandevu momentálně nespojuje více než televizní role. Podívejte se sami, jak to mezi nimi jiskří.

Sedmatřicetiletý Jakub Prachař zhubl patnáct kilogramů, aby se mohl chopit role kriminalisty po boku krásné Sary Sandevy. Neskutečnou chemii měli herci ve scénáři a chopili se jí s vervou.

Prachař si zahrál nevrlého kriminalistu Martina Rykla, Sara Sandeva vystupuje jako nová krev policejního oddělení Karolína Světlá. Herci prozradili, že si v televizní sérii půjdou hned od prvního setkání po krku, ale časem se ukáže, že na rčení, že protiklady se přitahují, přece jen něco pravdy bude. Stačí se podívat na první exkluzivní ukázku v úvodu článku. Seriál Dvojka na zabití má premiéru už 4. září.

„Jakmile ji přidělí k parťákovi Martinu Ryklovi, tak se Karolíně zbourají veškeré představy o tom, jak může vypadat policejní práce, jak ji ukazovali na škole, a jak vypadá v terénu. Najednou se střetnou dva světy. Když jsem nabídku dostala, byla jsem z ní nadšená. Scénář se mi líbil, i když jsem věděla, že to bude náročné natáčení,“ přiznává mladá herečka, která díky Karolíně přišla k první dospělácké roli.

A jak si natáčení užil Jakub Prachař? „Bylo to náročné, textů bylo hodně, ale byly skvěle napsané. A díky natáčení jsem přišel i na to, že odpočinek je důležitý. Jinak mě to moc bavilo, je to můj první policista. Kolem sebe jsem měl celé natáčení odborné poradce, kteří nám pomáhali a radili. Je to seriál, na který se, doufám, policisté budou dívat s nadhledem a budou ho brát, jak jsme ho natočili,“ přemýšlí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.