zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

První video Jakuba Prachaře a Sary Sandevy: Jak to mezi nimi jiskří?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 14.08.2021
Herci Jakub Prachař a Sara Sandeva se potkali minulý rok na natáčení krimi seriálu Dvojka na zabití. Jejich televizní vztah připodobňují autoři seriálu k fenoménů televizních detektivů Dempsey a Makepeaceové. Média momentálně spekulují o tom, zda Jakuba Prachaře a Saru Sandevu momentálně nespojuje více než televizní role. Podívejte se sami, jak to mezi nimi jiskří.

reklama

Sedmatřicetiletý Jakub Prachař zhubl patnáct kilogramů, aby se mohl chopit role kriminalisty po boku krásné Sary Sandevy. Neskutečnou chemii měli herci ve scénáři a chopili se jí s vervou.

Prachař si zahrál nevrlého kriminalistu Martina Rykla, Sara Sandeva vystupuje jako nová krev policejního oddělení Karolína Světlá. Herci prozradili, že si v televizní sérii půjdou hned od prvního setkání po krku, ale časem se ukáže, že na rčení, že protiklady se přitahují, přece jen něco pravdy bude. Stačí se podívat na první exkluzivní ukázku v úvodu článku. Seriál Dvojka na zabití má premiéru už 4. září.

Jakub Prachař a Sara Sandeva na tiskové konferenci FTV Prima. Odkud se objevily fotografie a zvěsti, že si je dvojice blízká i jinak než profesně.
Autor: profimedia Jakub Prachař a Sara Sandeva na tiskové konferenci FTV Prima. Odkud se objevily fotografie a zvěsti, že si je dvojice blízká i jinak než profesně.

„Jakmile ji přidělí k parťákovi Martinu Ryklovi, tak se Karolíně zbourají veškeré představy o tom, jak může vypadat policejní práce, jak ji ukazovali na škole, a jak vypadá v terénu. Najednou se střetnou dva světy. Když jsem nabídku dostala, byla jsem z ní nadšená. Scénář se mi líbil, i když jsem věděla, že to bude náročné natáčení,“ přiznává mladá herečka, která díky Karolíně přišla k první dospělácké roli.

Karolína Světla a Martin jsou totální protiklady. Všichni ale dobře víme, že protiklady se přitahují.
Autor: FTV Prima / Dvojka na zabití Karolína Světla a Martin jsou totální protiklady. Všichni ale dobře víme, že protiklady se přitahují.

A jak si natáčení užil Jakub Prachař? „Bylo to náročné, textů bylo hodně, ale byly skvěle napsané. A díky natáčení jsem přišel i na to, že odpočinek je důležitý. Jinak mě to moc bavilo, je to můj první policista. Kolem sebe jsem měl celé natáčení odborné poradce, kteří nám pomáhali a radili. Je to seriál, na který se, doufám, policisté budou dívat s nadhledem a budou ho brát, jak jsme ho natočili,“ přemýšlí.

reklama

Související témata: Dvojka na zabití , dvojka na zabití online , sara sandeva a jakub prachař , nový seriál , Exkluzivní ukázka

reklama

Přečtěte si také

reklama