Celebrity

17. února 2022 13:55

redakce Prima Zoom

Jakub Prachař ukázal fotku z dovolené! A lidé řeší malý detail. Zasnoubil se se Sarou Sandevou?

Rozhovor se Sarou Sandevou

Herec Jakub Prachař a herečka Sara Sandeva spolu vyrazili na romantickou dovolenou. Z nové zamilované fotky ale někteří usuzují, že se mladý pár možná tajně zasnoubil. Jakého detailu si fanoušci všimli?

Není to tak dávno, co jsme se dozvěděli, že herec a moderátor Jakub Prachař a jeho kolegyně Sara Sandeva ze seriálu Dvojka na zabití spolu tvoří pár. Právě tam se čtyřiadvacetiletá kráska s balkánskými kořeny spolu s Prachařem seznámila, od té doby jsou pak jako hrdličky. Jakub ji prý doprovází i na tréninky v boxu a podporuje ji, jak jen to jde. Ostatně na otázku, jak se momentálně herečce daří, odpověděla Sandeva celkem jasně: „Všechno je v pořádku, mám práci, rodinu, nejbližší lidi kolem sebe a jsem šťastná a zamilovaná.“

Své soukromí ale mladý pár přesto přísně střeží. Jak ale bývá zvykem, čím méně toho o někom víte, tím více vás zajímá. Jakmile tedy Prachař sdílel na svůj Instagram novou zamilovanou selfie fotku z dovolené, fanoušci se mohli zbláznit. Bystří pozorovatelé si totiž ihned všimli, že má sympatická herečka na prsteníčku nasazený zářivý šperk, a tak okamžitě začali spekulovat, jestli náhodou se pár na dovolené nezasnoubil.

V tuto chvíli to není nic oficiálního a je klidně možné, že šperk je prostě jenom šperkem. Vzhledem k tomu, jak spolu na fotce oba září, by asi v budoucnu nikoho nepřekvapilo, kdyby na nějakou tu žádost o ruku brzy došlo. Do té doby si budou muset fanoušci vystačit s tím, že se oba herci spolu mají dobře a na ničem dalším nezáleží.