Celebrity

1. září 2021 05:30

Žaneta Dernerová

Trapas Jakuba Prachaře. V soutěži Inkognito neuhodl přítelkyni Saru Sandevu

Inkognito (1) - Prachař nepozná Sandevu?!

Inkognito je nový zábavný pořad televize Prima, v němž mají známé osobnosti za úkol uhádnout nejen nejrůznější profese, ale rovněž exkluzivní VIP hosty. Mezi hádajícími zasedne ve čtvrtek i Jakub Prachař, který před pár dny potvrdil svůj vztah s hereckou kolegyní Sarou Sandevou. A právě ji budou mít za úkol poznat. Jak se na to bude Jakub tvářit?

Téměř měsíc kolovaly zvěsti o tom, že hlavní představitele sobotního seriálu Dvojka na zabití Jakuba Prachaře a Saru Sandevu nespojuje jen přátelské pouto dvou hereckých kolegů, ale že vzájemné sympatie přerostly v něco víc. Dlouho se k tomu ani jeden z nich nechtěl vyjádřit a společné fotografie nekomentovali. Teprve před pár dny svůj vztah konečně potvrdili.

Jejich románek ale trvá mnohem déle, což se ukázalo už v půlce srpna při natáčení nové zábavné show Inkognito. V ní čtveřice známých osobností hádá nejen různé profese, ale také VIP hosty. Mezi hádajícími celebritami se objeví herečka Petra Nesvačilová, herec a zpěvák Ondřej Gregor Brzobohatý a moderátor Miloš Pokorný. Čtveřici pak doplňuje právě Jakub Prachař.

Jakub Prachař bude hádat svou přítelkyni Saru Sandevu

Hned v prvním díle přivítá moderátor Libor Bouček jako VIP hosta čtyřiadvacetiletou herečku Saru Sandevu, což se stane pro Jakuba milým překvapením. Zprvu to ale na snadné a rychlé rozluštění nevypadá. Naopak, Sara jim dá při hádání pěkně zabrat. Okruh možností se zúží až ve chvíli, kdy se potvrdí, že dotyčná osoba hrála s Jakubem v seriálu. „Já si ale nic nepamatuju,“ reaguje na tento fakt Jakub.

Stačí ale pár dalších otázek a Ondřej Gregor Brzobohatý už tuší, odkud vítr fouká. Kulantně se tak zeptá: „Je ti jeden z lidí, kteří sedí za tímto stolem velice sympatický?“ položí otázku Saře. Když se pak navíc prozradí, že hrála společně s Jakubem v novém seriálu Dvojka na zabití, není pochyb, že oním VIP hostem je právě Jakubova láska Sara Sandeva. „To je nespravedlnost!“ rozčiloval se se smíchem Jakub.

Je jasné, že aby došlo k takovému překvápku, musí zůstat jména VIP hostů dokonale utajena a vše je třeba dokonale naplánovat, aby se hosté nepotkali s hádajícími v zákulisí. Sára Sandeva proto přijela až v momentě, kdy už byl díl roztočený a byla jistota, že se nemůže s hádajícími potkat,“ prozradil zdroj ze štábu.

Na reakci Jakuba a premiérový díl pořadu Inkognito se těšte ve čtvrtek od 21:35 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.