zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Trapas Jakuba Prachaře. V soutěži Inkognito neuhodl přítelkyni Saru Sandevu

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná , Vydáno: 01.09.2021
Inkognito je nový zábavný pořad televize Prima, v němž mají známé osobnosti za úkol uhádnout nejen nejrůznější profese, ale rovněž exkluzivní VIP hosty. Mezi hádajícími zasedne ve čtvrtek i Jakub Prachař, který před pár dny potvrdil svůj vztah s hereckou kolegyní Sarou Sandevou. A právě ji budou mít za úkol poznat. Jak se na to bude Jakub tvářit?

reklama

Téměř měsíc kolovaly zvěsti o tom, že hlavní představitele sobotního seriálu Dvojka na zabití Jakuba Prachaře a Saru Sandevu nespojuje jen přátelské pouto dvou hereckých kolegů, ale že vzájemné sympatie přerostly v něco víc. Dlouho se k tomu ani jeden z nich nechtěl vyjádřit a společné fotografie nekomentovali. Teprve před pár dny svůj vztah konečně potvrdili.

Jejich románek ale trvá mnohem déle, což se ukázalo už v půlce srpna při natáčení nové zábavné show Inkognito. V ní čtveřice známých osobností hádá nejen různé profese, ale také VIP hosty. Mezi hádajícími celebritami se objeví herečka Petra Nesvačilová, herec a zpěvák Ondřej Gregor Brzobohatý a moderátor Miloš Pokorný. Čtveřici pak doplňuje právě Jakub Prachař.

Jakub Prachař a Sara Sandeva. Dvojka na zabití.
Autor: profimedia Jakub Prachař a Sara Sandeva. Dvojka na zabití.

Jakub Prachař bude hádat svou přítelkyni Saru Sandevu 

Hned v prvním díle přivítá moderátor Libor Bouček jako VIP hosta čtyřiadvacetiletou herečku Saru Sandevu, což se stane pro Jakuba milým překvapením. Zprvu to ale na snadné a rychlé rozluštění nevypadá. Naopak, Sara jim dá při hádání pěkně zabrat. Okruh možností se zúží až ve chvíli, kdy se potvrdí, že dotyčná osoba hrála s Jakubem v seriálu. „Já si ale nic nepamatuju,“ reaguje na tento fakt Jakub.

Jakub Prachař a Sara Sandeva.

Jakub Prachař a Sara Sandeva jsou spolu. Potvrdili to fotkou z Karlových Varů

Stačí ale pár dalších otázek a Ondřej Gregor Brzobohatý už tuší, odkud vítr fouká. Kulantně se tak zeptá: „Je ti jeden z lidí, kteří sedí za tímto stolem velice sympatický?“ položí otázku Saře. Když se pak navíc prozradí, že hrála společně s Jakubem v novém seriálu Dvojka na zabití, není pochyb, že oním VIP hostem je právě Jakubova láska Sara Sandeva. „To je nespravedlnost!“ rozčiloval se se smíchem Jakub.

Martin Rykl a Karolína Světlá (Jakub Prachař a Sara Sandeva)
Autor: FTV Prima / Dvojka na zabití Martin Rykl a Karolína Světlá (Jakub Prachař a Sara Sandeva)

Je jasné, že aby došlo k takovému překvápku, musí zůstat jména VIP hostů dokonale utajena a vše je třeba dokonale naplánovat, aby se hosté nepotkali s hádajícími v zákulisí. Sára Sandeva proto přijela až v momentě, kdy už byl díl roztočený a byla jistota, že se nemůže s hádajícími potkat,“ prozradil zdroj ze štábu.

Na reakci Jakuba a premiérový díl pořadu Inkognito se těšte ve čtvrtek od 21:35 na Primě. 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Inkognito (1) - upoutávka

reklama

Související témata: Inkognito , Jakub Prachař , Sara Sandeva , Libor Bouček , Ondřej Gregor Brzobohatý , pořad Inkognito , Petra Nesvačilová , Miloš Pokorný , Exkluzivní ukázka

reklama

Přečtěte si také

reklama