Udělala Marika dobře? 5 otázek ze čtvrtečního dílu pro diváky

V šedesátém prvním dílu Svateb v Benátkách jste mohli vidět, že se Marika, která dlouho nevěděla, jestli má být s Josém, nebo Ivanem, se rozhodla. Vrátila se zpátky k Ivanovi. Udělala dobře, nebo ji Ivan zase podvede? Řekněte nám svůj názor, máme pro vás ovšem daleko více otázek!

Marika sice Josému ještě úplně neřekla, že se rozhodla vrátit k Ivanovi, ale José samozřejmě už dlouho tuší, kam Marika směřuje. Ivanovi se jeho neagresivní dobývání nakonec vyplatilo. José se ovšem ještě vůbec nesmířil s tím, že jejich vztah skončil. Má na Olgu menší prosbu, aby zjistila, co se Marice honí hlavou. Netuší ovšem, že ona už se rozhodla.

Olga se teď po pohrůžkou soudu (o děti) chová ke Krejzovým jako beránek. Děti jim půjčuje bez protestů. A nová sestra Davida Grábnera přemýšlí o tom, že odejde. Jonáše prostě nemůže snést. A Jonáš nemůže snést ji. Jejich společná historie je bolestivější, než by se dalo čekat.

Z úterního šedesátého dílu vzniklo několik otázek. Řekněte nám, co si o tom myslíte:

Odejde Arleta a nechá Davida Grábnera ve štychu?

Co udrží Josého v Čechách bez lásky?

Udrží se Jonáš před každou sukní?

Měla by si Olga od Krejzových nechat všechno líbit?

Další díl Svateb v Benátkách uvidíte v úterý na Primě ve 20. 15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.